با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کلیر بوک

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

کلیر بوک

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

توضیحات:

کلیر بوک:

کلیر بوک (Clear Book) یا آلبوم فایل همانند یک آلبوم دارای جلد پلاستیکی ضخیم و رنگی است که درون آن ورق های پلاستیکی شفاف جهت محافظت از اسناد و مدارک و طراحی قرار گرفته است. تعداد ورق های پلاستیکی متنوع هستند و عموماً از 20 برگ تا 60 برگ را شامل می شوند.

مصارف استفاده از کلیر بوک بسیار است و برای استفاده در سازمان، شرکت، هتل، مهد کودک، مدرسه، دانشگاه، دفتر کار خانگی و ... می باشد چرا که همچنین ابزاری امن و شیک برای حفظ و مراقبت اسناد مهم و گواهینامه ها می باشد.

جلد کلیر بوک انعطاف پذیر و تولید شده از ورق های پلی ‌پروپیلن (p.p)است و به آسانی قابل تمیز کردن می باشد. اندازه های استاندارد برای آلبوم فایل A4 و یا A3 است.

کلیر بوک به شما این امکان را می دهد تا اسناد و یا کارهای هنری خود را به ترتیب نمایش دهید. بوسیله کلیر بوک شما می توانید یک بایگانی مرتب از اسناد و مدارک، گواهینامه های مختلف و یا آثار هنری خود داشته باشید تا در مواقع لزوم به آن مراجعه نمایید. در کلیر بوک امکان ساماندهی و نگهداری انبوهی از اطلاعات را خواهیم داشت.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک کلیر بوک از برند معتبر سهند (Sahand) تولید ایران محصولاتی در رنگ های متنوع عرضه گردیده است. یکی از مهم ترین ویژگی های محصولات بایگانی سهند استفاده از مواد درجه یک و دوستدار محیط زیست است. مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۵ تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف بایستی آلودگی زیست محیطی نداشته باشد. در این راستا گروه کارخانجات سهند با استقرار تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود و جهت جلوگیری از آلودگی زیست محیطی تمامی ورق های پلی پروپیلن را بر اساس استاندارد های جهانی تولید نموده تا از ایجاد آلودگی زیست محیطی جلوگیری نماید.