سهند Sahand

کلیر بوک
۳۵,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۰۰ تومان
پوشه بایگانی
کاور محافظ مدارک
۱۰۰,۰۰۰ تومان
جامدادی
۲۲۶,۰۰۰ تومان
۲۲۶,۰۰۰ تومان
۲۲۶,۰۰۰ تومان
۲۲۶,۰۰۰ تومان
۲۲۶,۰۰۰ تومان
۲۲۶,۰۰۰ تومان
۲۲۶,۰۰۰ تومان
۲۲۶,۰۰۰ تومان
۲۲۶,۰۰۰ تومان
سهند Sahand

معرفی برند سهند

شرکت صنایع بسپار تحریر آسیا با برند سهند Sahand فعالیت خود را از سال ۱۳۷۳ در زمینه تولید لوازم التحریر، لوازم اداری و بایگانی آغاز نموده و به منظور دستیابی به خودکفایی در زمینه صنایع پلیمری با استفاده از ماشین آلات مدرن و بپیشرفته به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده ورق های پلی ‌پروپیلن (p.p) در ایران شناخته شده است.
مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۵ تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف بایستی آلودگی زیست محیطی نداشته و از مواد قابل بازیافت، فاقد گازهای سمی و دوست دار محیط زیست تهیه شوند. در این راستا گروه کارخانجات سهند با استقرار تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود و جهت جلوگیری از آلودگی محیط زیست تمامی ورق های پلی پروپیلن را بر اساس استانداردهای جهانی تولید نموده تا از ایجاد آلودگی و مضرات آن در طبیعت جلوگیری نماید.

شرکت سهند با تولید محصولات کاربردی و با کیفیت توانسته است کارنامه ای درخشان داشته باشد و به شرکت ها و سازمان های بیشماری خدمات خود را ارائه نماید.

آشنایی با محصولات سهند

گروه محصولات سهند شامل موارد متنوعی از لوازم اداری و بایگانی و برخی از لوازم تحریر می شود که با تنوع رنگ و اندازه طراحی و تولید شده و برای مصارف اداری و خانگی بسیار پرکاربرد است. در اینجا با گروه این محصولات آشنا می شویم.

- کلیربوک سهند

کلیر بوک یا کلر بوک یا آلبوم فایل مجموعه ای از کاورهای پلاستیکی را شامل می شود که با جلدی از جنس پلی پروپیلن صحافی شده اند و در رنگ های متنوع و تعداد ورق مختلف طراحی و تولید می شوند. این وسیله برای بایگانی نمودن اسناد، نمونه کار، گزارشات بشیار کاربردی و مناسب است.

- پوشه سهند

پوشه وسیله ای برای نگهداری و طبقه بندی مدارک است که در دو جنس کاغذی و پلاستیکی تولید می شود. اندازه پوشه ها استاندارد A4 است و بیشترین موارد مصرف آنها برای ارائه قرارداد، گرفتن نامه تأیید در شرکت و سازمان ها است.

- زونکن سهند

زونکن یکی دیگر از محصولات مهم شرکت سهند است که در تکمیل وسایل اداری و بایگانی در اندازه و رنگ های متنوع طراحی و تولید می شود تا از اسناد و مدارک شما به خوبی محافظت نماید.

از دیگر محصولات سهند که در گروه لوازم تحریر جای میگیرند و بطور مشترک هم در شرکت ها و سازمانها و هم برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار کاربردی و مناسب است می توان به موارد زیر اشاره نمود.

- کلاسور سهند

- تخته شاسی سهند

- کیف سهند

- دفتر سهند

- جامدادی سهند

خرید اینترنتی محصولات سهند از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک با هدف عرضه محصولات با کیفیت و کاربردی در زمینه لوازم اداری جهت رفاه حال شرکت ها و سازمان ها انواع پوشه و کلیربوک سهند را در رنگ ها و اندازه های متنوع در فروشگاه اینترنتی خود ارائه نموده است. شما در کنار دیگر محصولات اداری و تحریر از برندهای نامدار، امکان خرید اینترنتی محصولات سهند را نیز خواهید داشت.

قیمت محصولات سهند در بازار

به عنوان یک محصول تولید و ساخت ایران با استفاده از به روزترین دستگاه ها و مواد اولیه استاندارد و با کیفیت همچنین توجه به نکات و موارد زیست محیطی در تولید، محصولات سهند با احترام به حقوق مصرف کننده و توجه به نیاز آنها با قیمت مناسب و مقرون بصرفه ای در بازار عرضه می شوند.