با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماشین حساب

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

توضیحات:

ماشین حساب:

ماشین حساب یکی از وسایل مورد نیاز و کاربردی در کارهای روزانه است تا بتوانیم ساده تر و سریع تر محاسباتی را در هنگام خرید و یا فروش کالا، مدیریت هزینه های روزانه و انجام تکالیف درسی که نیاز به محاسبه دارند انجام دهیم. یکی از ویژگی های اصلی ماشین حساب ها قابل حمل بودن آن است.

ماشین حساب ‌های گوناگونی وجود دارند که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند. ساده‌ ترین آنها محاسبات جمع، تفریق، ضرب و تقسیم را انجام می ‌دهند. ماشین حساب ‌های نوین و پیشرفته تر می ‌توانند انواع محاسبات پیچیده مهم ریاضی مانند توابع و رسم نمودار را انجام دهند.

ماشین حساب ها بیشتر در اندازه های مختلف طراحی و تولید می شوند که بیشترین انواع آن ماشین حساب های جیبی و رومیزی است. امروزه هیچ میز کاری را نمی توان بدون ماشین حساب تصور کرد! اهمیت این ابزار در زندگی و کارهای روزانه به اندازه ای است که به عنوان یکی از برنامه های ثابت در گوشی های موبایل نیز وجود دارند تا همیشه و در همه حال این ابزار محاسباتی را در دسترس داشته باشیم.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک انواع ماشین حساب های رومیزی از برند دلی (Deli) در طرح های مختلف عرضه گردیده است که بواسطه آن می توانید میز کار خود را مجهز نمایید.