با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کیف و کوله پشتی

تنظیم جهت نزولی

   

9 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

9 آیتم

توضیحات:

کیف و کوله پشتی:

خرید کیف و کوله پشتی مناسب که بتوان تمامی وسایل مورد نیاز را به راحتی در آن قرار داد بخصوص برای دانش آموزان و دانشجویان و افراد شاغل از اهمیت خاصی برخوردار است و البته زمان بر نیز خواهد بود. بازدید از فروشگاه های مختلف و خرید کالای با کیفیت در بازارهای شلوغ می تواند کل روز وقت گیر باشد!

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک شما به راحتی امکان مقایسه انواع کیف و کوله پشتی در طرح های مختلف را دارید و بسته به نیاز خود می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

جنس کیف و کوله پشتی مناسب برای مدرسه، دانشگاه و محل کار بهتر ست از الیاف ضد آب و مقاوم باشد چرا که در زمان بارندگی دیگر نگران خیس شدن وسایل خود نیستید؛ همچنین در اثر شست و شو و استفاده مداوم شکل اولیه خود را از دست نمی دهد!

نکته بسیار مهم در انتخاب کوله پشتی مناسب این است که وزن هر کوله باید متناسب با ده درصد وزن هر فرد و اندازه کوله پشتی باید متناسب با قد فرد باشد. البته داشتن وزن متعادل برای کیف های دستی و خبرنگاری نیز یک گزینه بسیار مهم است. همینطور به لحاظ طراحی کیف و کوله پشتی که دارای محفظه های تقسیم شده متعدد باشند در نظم دهی به وسایل اهمیت بسزایی دارند! اگر شما دانشجو و یا کارمند هستید داشتن فضایی در کیف و یا کوله پشتی شما که مناسب برای نگهداری و حمل لپ تاپ و یا ظرف غذا و بطری آب و دیگر وسایل ضروری باشد بسیار مهم است.

استفاده از کوله پشتی در سفرهای یک روزه و ورزش نیز بسیار رایج است. معمولاً دانشجویان و دانش آموزان به دلیل همراه داشتن لوازم متعدد مانند کتاب و جزوات درسی و جامدادی و قمقمه و حتی ظرف غذا استفاده از کوله پشتی را به کیف های دستی ترجیح می دهند چرا که با کوله پشتی به راحتی و بدون ذره ای فشار بر روی دستان می توانند تمامی وسایل خود را حمل کنند.