با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گواش

تنظیم جهت نزولی

   

15 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

15 آیتم

توضیحات:

گواش:

گواش نوعی از رنگ دارای غلظت بالا است که حلال در آب می باشد. نام گواش به رنگ پوستر نیز معروف است چرا که به راحتی قابل کنترل است و سرعت خشک شدن بالایی دارد.

در رنگ های گواش نسبت صمغ به رنگدانه بیشتر است به همین دلیل خاصیت پوشانندگی زیادی دارد و پس از خشک شدن جلوه ای مات از رنگ را به نمایش می گذارد. از ویژگی های گواش این است که رنگ ها قابلیت ترکیب شدن برای ساخت رنگی جدید را دارا می باشند که کار ترکیب و ساخت رنگ جدید معمولا در پالت مخصوص گواش انجام می شود.

کار با رنگ گواش به دلیل تکنیک ساده در استفاده از آن همچنین قابل کنترل بودن رنگ نه تنها برای هنرمندان حرفه ای بلکه برای کودکان و هنر آموزان مبتدی بسیار جذاب است.

گواش های با کیفیت بالا دارای رنگدانه های طبیعی تری بیشتری هستند و پس از خشک شدن شفاف تر به نظر می رسند. همانطور که پیش تر اشاره شد گواش به دلیل خاصیت پوشانندگی بالا امکان استفاده ب روی کاغذهای رنگی را دارد. چنانچه رنگ گواش در لایه های ضخیم بر روی کاغذ با گرماژ پایین استفاده شود پس از خشک شدن سطح رنگ ترک خورده و باعث خراب شدن کار می شود. بهتر است هنگام کار با گواش از کاغذهایی با گرماژ بالا استفاده شود.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک گواش ها در بسته بندی های متنوع و برندهای نامدار و شناخته شده مناسب هر دو گروه کودکان و افراد حرفه ای عرضه شده است.

از برندهای نامدار جهانی می توان به برند پریمو (Primo) با رنگ های متالیک و نئونی که کیفیت بصری زیبایی را ایجاد می نمایند همچنین فابرکاستل (Faber-Castell) و استدلر (Steadtler) اشاره نمود. همینطور برندهای با کیفیت تولید و ساخت ایران مانند آرت لاین (Artline) و آریا (Arya) که با توجه به کیفیت و قیمت مناسب برای کودکان و هنرآموزان مبتدی بسیار مناسب هستند.