آریا Arya

مداد شمعی
گونیا و نقاله
تماس بگیرید
آریا Arya

معرفی برند آریا

شرکت نقش تندیس آریا (سهامی خاص) صاحب نام و پیشرو در صنعت نوشت افزار، لوازم هنری و آموزشی و اولین تولید کننده خمیر بازی و مجسمه سازی، رنگ انگشتی، رنگ گریم کودکان و چسب ماتیکی در ایران است. در حال حاضر محصولات آریا در زمینه لوازم تحریر، لوازم هنری و بازی و سرگرمی برای کودکان بسیار متنوع است. شرکت آریا فعالیت خود را از سال 1340 در ایران آغاز نموده است.

البته در دهه های گذشته استفاده از خمیر بازی و بسیاری از محصولات برند آریا Arya در کشورمان آشنا و همه گیر نبود و در مهد کودک ها، مراکز پیش دبستانی و مدارس آنطور که باید و شاید به عنوان ابزار مهم آموزشی و سرگرمی تفهیم نشده بود. به تدریج با پیشرفت و توسعه فرهنگی در جامعه و درک عمیق تر نیازهای کودکان در بخش های مختلف آموزشی، هنری و سرگرمی، توجه به آن در بین والدین و مربیان کودک بیشتر شد. همزمان و همگام با این تحولات شرکت آریا با تدوین و ارائه روش های جدید آموزشی از طریق مراکز فرهنگی، تفریحی، آموزشی و نیز آگاهی رساندن از طریق وسایل ارتباط جمعی توانست در حد قابل توجهی اهمیت این نیازها را بشناساند و در راستای پاسخ به آنها با ایجاد یک بانک اطلاعاتی قوی و زیرساخت های علمی و تعریف شده تولید و توسعه محصولات متنوع، جذاب و کاربردی با رعایت استانداردهای جهانی و بهداشتی را جامه عمل بپوشاند.

آشنایی با محصولات آریا

گروه محصولات آریا مناسب با نیازهای کودکان در زمینه پرورش و رشد خلاقیت های ذهنی و توانایی های حرکتی و فعالیت های هنری و لوازم جانبی مرتبط با آن طراحی و تولید می شوند که در اینجا با این گروه محصولات آشنا خواهیم شد.

- خمیر بازی آریا

- گل مجسمه سازی آریا

- مداد رنگی آریا

- مداد شمعی آریا

- پاستل روغنی آریا

- مداد سیاه آریا

- آبرنگ آریا

- رنگ انگشتی آریا

- گواش آریا

همچنین در راستای تکمیل گروه محصولات خود آریا طراحی و تولید محصولات جانبی برای کودکان را نیز در دستور کار خود قرار داده است. محصولاتی مانند ظرف غذا، لیوان آب خوری، کیف تغذیه و لباس کار مخصوص کودکان تا در هنگام شرکت در کارگاه های آموزش هنر از آنها استفاده نمایند.

خرید اینترنتی محصولات آریا از دفتر دستک

فروشگاه دفتر دستک با ارائه گروهی از محصولات آریا والدین را تشویق به خرید محصولی ایرانی و با کیفیت می کند تا با اختصاص بودجه ای مناسب شرایط پرورش و رشد خلاقیت و توانایی های حرکتی را برای کودکان خود فراهم نمایند، در راستای این موضوع امکان خرید اینترنتی محصولات آریا در فروشگاه دفتردستک فراهم شده است.

قیمت محصولات آریا در بازار

با توجه به موضوع که آریا یک برند ایرانی است و کلیه محصولات در ایران تولید می شوند قیمت کلیه محصولات نسبت به محصولات مشابه خارجی بسیار مناسب و مقرون بصرفه برای مصرف کننده در نظر گرفته شده است. محصولاتی تولید شده با استانداردهای جهانی و با کیفیت که هیچ خطر و زیانی را متوجه سلامت کودکان نمی نماید.


خرید لوازم تحریر دخترانه با قیمت عالی 


خرید لوازم تحریر پسرانه با قیمت عالی