با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

مداد شمعی

تنظیم جهت نزولی

   

14 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

14 آیتم

توضیحات:

مداد شمعی:

کودکان دارای ذهنی خلاق و هنرمندانه هستند. ذهنی که در ابتدا مانند یک لوح سفید پاک و سفید است و ابزار نقاشی و رنگ آمیزی بهترین وسیله پرورش خلاقیت و بهترین دوست در جهت یادگیری کودکان است.

ابزاری همانند مداد شمعی بهترین وسیله جهت تشویق کودک به هنر و در عین حال پرورش مهارت های حرکتی در آنها است. به همین دلیل والدین مدام از خود می پرسند که چه ابزار هنری برای کودکانشان مناسب است!

مداد شمعی از موم پارافین و رنگدانه های رنگی تولید می شود. تولید مداد شمعی یک فرآیند ساده اما نسبتاً طولانی است. با توجه به گروه سنی که عمدتاً از مداد شمعی استفاده می کنند و بنا بر اقتضای سن امکان به دهان بردن مداد شمعی است، غیر سمی بودن رنگدانه های استفاده شده در تولید آن مسئله بسیار مهمی است.

موم پارافین یک ماده غیر سمی است که با ترکیب رنگدانه های غیر سمی خطری برای کودک وجود ندارد. به دلیل استفاده از موم پارافین مداد شمعی بافتی چرب و نرم دارد و به راحتی و با کمترین فشار بر روی کاغذ اثرگذاری داشته و سطح مورد نظر را بصورت کامل با لایه ای از رنگ پوشش می دهد و همین ویژگی آن را تبدیل به یک ابزار جذاب برای نقاشی کودکان کرده است. همچنین برخی از مداد شمعی ها آبرنگی هستند و قابیلت ترکیب با آب باعث ایجاد جلوه ای جذاب و خاص در نقاشی می گردد.

مداد شمعی ها بطور عمده در 3 شکل استوانه ای گرد، دوکی و مثلثی عرضه می گردند. در دو مدل استوانه ای دارای پوشش کاغذی و یا پلاستیکی هستند تا دستان کودک به رنگ آغشته نشود. در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک از برندهای نامدار در تولید ابزار نقاشی و رنگ آمیزی مجموعه کاملی از مداد شمعی های خارجی و تولید و ساخت ایران عرضه شده است که همگی دارای ضمانت اصالت و سلامت کالا هستند. مداد شمعی از برندهای استابیلو (Stabilo)، استدلر (Steadtler)، پریمو (Primo)، بیک (Bic) که تولیدات خارجی هستند و مداد شمعی آریا (Arya) تولید و ساخت ایران در بسته بندی های متنوع عرضه گردیده است.