با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماژیک نقاشی

تنظیم جهت نزولی

   

26 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

26 آیتم

توضیحات:

ماژیک نقاشی:

ماژیک نوعی قلم است که نوک آن از نمد فشرده ساخته شده و دارای یک مخزن جوهر نیز می باشد. بدنه ماژیک ها معمولاً پلاستیکی بوده و دارای کلاهک هستند که این کلاهک از خشک شدن جوهر جلوگیری می نماید.

جوهر ماژیک دارای یک حلال است که در برخی بر پایه الکل است و در برخی ماژیک ها بر پایه آب. ماژیک هایی که بر پایه آب هستند به راحتی از روی سطوح مختلف مانند پارچه پاک می شوند و این ویژگی به خصوص در ماژیک نقاشی کودکان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

ماژیک ها برای مقاصد مختلف استفاده می شوند. ماژیک های نقاشی غالباً دارای نوک نمدی مخروطی شکل و یا گرد هستند که بیشتر برای رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از ماژیک ها دو سر هستند که در یک سمت قطر نوشتاری ظریف تر و در سمت دیگر قطر نوشتاری ضخیم تری دارند.

طراحی بدنه برخی از ماژیک های نقاشی ویژه کودکان ارگونومیک و سه وجهی است و قطر بدنه کمی ضخیم تر از ماژیک های معمولی در نظر گرفته شده که اصطلاحا به آن جامبو گفته می شود و ارتفاع آن نیز کوتاه تر است چرا که مجموع این ویژگی ها باعث می شود ماژیک به راحتی در دستان کودک قرار گرفته و با کمترین فشار و حرک سطح وسیعتری را رنگ آمیزی نماید.

ماژیک های نقاشی استاندارد فاقد بو و مواد حساسیت زا و سمی بوده و کاملا بی خطر هستند چرا که در صد قابل توجهی از مخاطبین آنها را کودکان تشکیل می دهند.

بسیاری از هنرمندان از کیفیت اثر گذاری تخت و یک دست ماژیک های نقاشی در خلق پوسترهای دست ساز و طراحی های خود استفاده می نمایند و سبکی منحصربفرد را ارائه می دهند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک برندهای متنوع ماژِیک در بسته بندی های مختلف ارائه شده است که دریچه ایست به دنیای رنگارنگ و جذاب نقاشی با ماژیک، از جمله می توان به ماژیک نقاشی استابیلو (Stabilo)، ماژیک نقاشی استدلر (Steadtler) و ماژیک نقاشی بیک (Bic) اشاره کرد.

یک هدیه ویژه و جذاب برای تشویق همه آنهایی که عاشق نقاشی و رنگ آمیزی هستند.