با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماژیک نقاشی

تنظیم جهت نزولی

   

26 آیتم

ماژیک نقاشی

تنظیم جهت نزولی

   

26 آیتم

توضیحات:

ماژیک نقاشی:

ماژیک نوعی قلم است که نوک آن از نمد فشرده ساخته شده و دارای یک مخزن جوهر نیز می باشد. بدنه ماژیک ها معمولاً پلاستیکی بوده و دارای کلاهک هستند که این کلاهک از خشک شدن جوهر جلوگیری می نماید.

جوهر ماژیک دارای یک حلال است که در برخی بر پایه الکل است و در برخی ماژیک ها بر پایه آب. ماژیک هایی که بر پایه آب هستند به راحتی از روی سطوح مختلف مانند پارچه پاک می شوند و این ویژگی به خصوص در ماژیک نقاشی کودکان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

ماژیک ها برای مقاصد مختلف استفاده می شوند. ماژیک های نقاشی غالباً دارای نوک نمدی مخروطی شکل و یا گرد هستند که بیشتر برای رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از ماژیک ها دو سر هستند که در یک سمت قطر نوشتاری ظریف تر و در سمت دیگر قطر نوشتاری ضخیم تری دارند.

طراحی بدنه برخی از ماژیک های نقاشی ویژه کودکان ارگونومیک و سه وجهی است و قطر بدنه کمی ضخیم تر از ماژیک های معمولی در نظر گرفته شده که اصطلاحا به آن جامبو گفته می شود و ارتفاع آن نیز کوتاه تر است چرا که مجموع این ویژگی ها باعث می شود ماژیک به راحتی در دستان کودک قرار گرفته و با کمترین فشار و حرک سطح وسیعتری را رنگ آمیزی نماید.

ماژیک های نقاشی استاندارد فاقد بو و مواد حساسیت زا و سمی بوده و کاملا بی خطر هستند چرا که در صد قابل توجهی از مخاطبین آنها را کودکان تشکیل می دهند.

بسیاری از هنرمندان از کیفیت اثر گذاری تخت و یک دست ماژیک های نقاشی در خلق پوسترهای دست ساز و طراحی های خود استفاده می نمایند و سبکی منحصربفرد را ارائه می دهند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک برندهای متنوع ماژِیک در بسته بندی های مختلف ارائه شده است که دریچه ایست به دنیای رنگارنگ و جذاب نقاشی با ماژیک، از جمله می توان به ماژیک نقاشی استابیلو (Stabilo)، ماژیک نقاشی استدلر (Steadtler) و ماژیک نقاشی بیک (Bic) اشاره کرد.

یک هدیه ویژه و جذاب برای تشویق همه آنهایی که عاشق نقاشی و رنگ آمیزی هستند.