با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

رنگ روغن

تنظیم جهت نزولی

   

1 آیتم

رنگ روغن

تنظیم جهت نزولی

   

1 آیتم

توضیحات:

رنگ روغن:

رنگ روغن یکی از ابزارهای حرفه ای در نقاشی محسوب می شود. این روغن همانند روغن دانه کتان است که در طی یک مرحله اکسیداسیون خشک شده است. یکی از مهم ترین و بارزترین مشخصه رنگ روغن، سرعت خشک شوندگی آرام آن است که همین امر باعث می شود تا طی مراحل طولانی تر فرصت تغییر و یا اصلاح و پیاده سازی طرح میسر شود همچنین از دیگر ویژگی های مهم رنگ روغن قابلیت ترکیب شدن رنگ ها با هم است.

یکی دیگر از مزیت های مهم استفاده از رنگ روغن این است که تغییری در شفافیت و کیفیت رنگ ها پس از ترکیب کردن و خشک شدن ایجاد نمی شود و نقاشی با همان وضوح و کیفیت باقی می ماند. به دلیل خاصیت انعطاف پذیری بالا در رنگ روغن از این نوع رنگ بیشتر بر روی بوم استفاده می شود. نکته قابل توجه اینکه قلم موی آغشته شده به رنگ روغن به راحتی با آب تمیز نمی شود و باید از حلال هایی نظیر تینر برای تمیز کردن و شستن قلم مو استفاده نمود.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک رنگ روغن حرفه ای از برند پریمو (Primo) که یک برند سرشناس ایتالیایی در حوزه تولید ابزار نقاشی است عرضه گردیده. این رنگ روغن در تیوپ های آلومینیومی با حجم 18 میل تولید شده است. محصولی با رنگ های شفاف و درخشان که جلوه ای ویژه به اثر هنری می بخشند.

در فروشگاه دفتر دستک تمامی کالاها دارای اصالت و سلامت فیزیکی هستند و شما می توانید با خیالی آسوده و مطمئن خرید خود را بصورت آنلاین انجام دهید. کارشناسان ما در هر لحظه از خرید همراه و پاسخگو شما هستند.