با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

آبرنگ

تنظیم جهت نزولی

   

14 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

14 آیتم

توضیحات:

آبرنگ:

آبرنگ یکی از ابزار قدیمی و بسیار پر طرفدار در نقاشی است که مواد رنگی در آن بر پایه آب تهیه و تولید می شوند و در نهایت بوسیله قلم مو بر روی کاغذ و مقوا بصورت بافتی نرم و روان از رنگ منتقل می شود.

دو کشور چین و ژاپن از دیرباز با این تکنیک آثار هنری خود را خلق می کرده اند هر چند که در بیشتر آثار از مرکب سیاه استفاده شده است.

ماده استاندارد بکار رفته در آبرنگ صمغ عربی به همراه مواد افزودنی مانند عسل و گلیسیرین است.

یکی از خصوصیات اصلی کار با آبرنگ این است که خیلی سریعتر از رنگ و روغن خشک می شود در نتیجه مهارت و سرعت عمل در کار با این ابزار هنری جذاب حرف اول را می زند!

رنگ های آبرنک قابلیت ترکیب پذیری با هم را دارا می باشند اما قدرت همپوشانی زیادی ندارند.

بطور معمول آثار هنری خلق شده بوسیله آبرنگ بسیار ظریف و دقیق نقش شده اند و به بیننده حسی زنده و لطیف را منتقل می نمایند.

یکی از مواردی که در نقاشی با آبرنگ مشاهده شده و کلیه موزه داران و مرمت کاران حوزه هنری با آن درگیر هستند این است که چنانچه این آثار بصورت منظم در معرض نور خورشید قرار گیرند به مرور رنگ آنها از بین می رود و به همین دلیل بسیاری از آثار هنری برجسته از هنرمندان نامدار که با تکنیک آبرنگ اجرا شده اند دچار خسارت های جدی شده اند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک آبرنگ های مختلف جهت استفاده افراد مبتدی تا حرفه ای ارائه شده است که در میان آن هم اسامی برندهای مطرح جهانی مانند پریمو (Primo)، استدلر (Steadtler)، فابر کاستل (Faber-Castell) وجود دارد و هم برندهای مطرح تولید و ساخت ایران مانند آریا (Arya)، که در ساخت کلیه موارد استاندارهای جهانی بصورت کامل رعایت شده و کلیه رنگ ها فاقد ایجاد حساسیت پوستی و مسمومیت در افراد هستند در نتیجه شما می توانید آسوده خاطر برای خود و عزیزانتان که علاقه مند به نقاشی کردن هستند یک هدیه ویژه تهیه نمایید.