کیف کارت اعتباری چرم

6
کیف کارت اعتباری چرم

امروزه تمامی افراد و سازمان های بسیاری از عملیات های بانکی خود را توسط کارت های اعتباری و به صورت کاملاً اینترنتی انجام میدهند. از این رو نگهداری و حفظ این کارت ها امری بسیار مهم است. برای تحقق این امر استفاده از کیف کارت اعتباری برای افراد لازم و ضروری است چرا که بهترین راه محافظت و نگهداری از کارت های بانکی و اعتباری است. هنگام خرید کیف کارت اعتباری چرم باید توجه داشت که فضای قرار گیری کارت اعتباری بیش از اندازه آزاد نباشد! سعی کنید در هنگام حمل کیف کارت اعتباری آن را در جیب جلویی لباس خود نگه دارید.

انواع کیف کارت اعتباری چرم

فروش کیف کارت اعتباری چرم در کنار دیگر انواع کیف کارت اعتباری در مجموعه متنوعی از طرح و رنگ صورت می گیرد. در اینجا به معرفی چند نوع کیف کارت اعتباری که در بازار موجود است می پردازیم.

کیف کارت اعتباری چرمی

استفاده از کیف هایی تولید شده از چرم طبیعی یا چرم مصنوعی با کیفیت به شما این امکان را میدهد تا با خیالی آسوده برای مدت زمان طولانی از کیف خود استفاده نمایید. کیف کارت اعتباری چرمی در برابر ضربه مقاوم بوده و به دلیل منعطف بودن آن خاصیت ضربه گیری بالایی دارد. همچنین در برابر تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم است و دستخوش تغییرات نمی شود. شاید در ابتدا شما هزینه بالایی برای خرید یک کیف کارت اعتباری چرمی پرداخت کنید، اما تا سال ها میتوانید از تمامی کارت های خود محافظت نمایید. برای خرید اینترنتی کیف کارت اعتبار چرم می توانید به صفحه فروش این محصول در فروشگاه اینترنتی دفتردستک مراجعه نمایید.

کیف کارت اعتباری فلزی

جنس این مدل کیف کارت اعتباری به طور معمول از آلومینیوم است که مقاومت بالایی در برابر هر گونه ضربه و فشار دارد اما در مقابل ضربه های شدید مقاومتی نداشته و دچار شکستگی می شود.

کیف کارت اعتباری سیلیکونی

این مدل کیف کارت اعتباری دارای انعطاف پذیری مطلوبی است که میتواند از کارت اعتباری محافظت کند. از آنجایی که منعطف و سبک است می توان به راحتی آن را در جیب لباس و یا کیف دستی حمل نمود.

نکات مهم در انتخاب کیف کارت اعتباری چرم

قبل از خرید آنلاین کیف کارت اعتباری چرم بهتر است به چند نکته توجه نمایید.

جنس: در حال حاضر انواع مختلفی از کیف کارت اعتباری تولید شده از جنس های مختلف در بازار موجود است. اما بهتر است قبل از خرید به جنس کالا توجه کنید تا بتوانید انتخاب خوبی برای محافظت از کارت های اعتباری خود داشته باشید. کیف های چرم از استحکام بالایی برخوردارند و به راحتی و به مرور زمان تغییر شکل نمی دهند.

اندازه: همیشه قبل از خرید توجه کنید که چه تعداد کارت اعتباری دارید و به همان نسبت جاکارتی مناسب را انتخاب نمایید. برخی از کیف های جای کارت دارای 2 تا 4 قسمت جهت نگهداری کارت هستند اما برخی دیگر دارای محفشه های بیشتر جهت نگهداری کارت هستند.

رنگ: اگر به طور مداوم از کارت های اعتباری خود استفاده میکنید بهتر است رنگ های تیره تر را برای کیف کارت اعتباری خود انتخاب نمایید.

قیمت کیف کارت اعتباری چرم

قیمت کیف کارت اعتباری چرم همانند دیگر محصولات چرم از قیمت قابل توجهی نسبت به انواع دیگر کیف کارت اعتباری برخوردار است. این در حالی است که مشخصات دیگری همچون نام تجاری، اندازه، نوع چرم بکار رفته در تولید نیز در قیمت نهایی این محصول تأثیرگذار است. اما در نظر داشته باشید که دوام این نوع محصول نیز به نسبت دیگر انواع آن بسیار بیشتر است.

خرید اینترنتی کیف کارت اعتباری چرم با برندهای متنوع از دفتردستک

خرید اینترنتی کیف کارت اعتباری چرم در فروشگاه دفتردستک با طرح های متنوع از برندهای جهانی و لوکس گراف فون فابرکاستل (Graf Von Faber-Castell) و استدلر (،(Staedtler خانه چرم جوهر (Jowhar house) امکان پذیر است. کلیه محصولات چرم عرضه شده با چرم طبیعی تولید شده اند.