استامپ و جوهر استامپ

3
۵۰,۰۰۰ تومان
۴۲,۵۰۰ تومان
۵۵,۰۰۰ تومان
استامپ و جوهر استامپ

از زمان های گذشته تا به امروز رعایت قوانین و حقوق اجتماعی امری طبیعی و جزء یکی از دغدغه های اصلی بشر بوده است. از زمانی که مهرها طراحی و تولید شدند نیاز بشر به وسیله ای که بتوان با آن مهر مورد نظر را ثبت کرد بسیار احساس می شد. در همان سال های ابتدایی مردم از موم برای ثبت اسناد خود و نقش کردن مهر بر آن استفاده می کردند اما با گذشت سال ها و پیشرفت علم و فناوری انواع جوهر و به دنبال آن استامپ تولید شد. با ظهور استامپ در مراکز قضایی و یا ادارات نظامی و انتظامی تا حد قابل توجهی از جعل اسناد جلوگیری شد. به طوری که امروزه برای ثبت اسناد از استامپ و به واسطه آن از اثر انگشت استفاده می کنند. در مقابل ابزاری که بیش از اندازه در کنار استامپ ضرورت وجود آن حس می شود جوهر استامپ است که در رنگ های مختلفی در حال حاضر وارد بازار شده است و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. استامپ و جوهر استامپ دو وسیله کاربردی برای تمامی سازمان ها و ادارات و بانک ها می باشد و وجود آن بر روی هر میز کاری برای انجام امور لازم و ضروری است.

انواع استامپ و جوهر استامپ

استامپ از جمله وسیله های پرکابردی است که روزانه با آن سروکار داریم و تمامی استامپ ها تا کنون در رنگ و اندازه مختلف تولید می شوند. ساده ترین حالت استامپ به شکل مستطیل است که ضخامت 1 سانتیمتری دارد و دارای یک بالشتک در قسمت وسط استامپ است. این بالشتک جوهر استامپ را به خوبی در خود حفظ میکند. اما اگر بخواهیم در مورد خرید استامپ و جوهر استامپ صحبت کنیم، میتوانیم بگویم که استامپ در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ تولید می شود که معمولاً به رنگ آبی، قرمز، سبز و مشکی به عنوان 4 رنگ اصلی است. رنگ آبی بیشتر برای ادارات و سازمان ها و برای اوراق اداری رسمی و رنگ قرمز بیشتر برای باطل کردن اسناد مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی نوعی از استامپ با قابلیت پاک شوندگی جوهر از روی آن وارد بازار شده است. پاک کردن اثر جوهر استامپ از جمله دغدغه های اصلی کسانی است که مجبور به استفاده از استامپ هستند اما امروزه با ورود استامپ های نانو این مشکل تا حدود زیادی برطرف شده است. عدم ماندگاری جوهر بر روی انگشت، طول عمر بالا و در مقابل جوهر دارای قابلیت خشک شوندگی کند از ویژگی های این محصول ویژه است.

 اما شاید بهتر است کمی درباره فروش استامپ و جوهر استامپ و گونه های موجود در بازار لوازم تحریر صحبت کنیم. جوهر استامپ انواع مختلف دارد:

- جوهر استامپ معمولی

این نوع جوهر معمولاً مورد استفاده برای مهر کردن بر روی کاغذ تحریر و یا مقوا است و معمولاً بر روی مهرهای اتوماتیک از این نوع جوهر استفاده می شود.

- جوهر استامپ فوری

 از این نوع جوهر از آنجایی که ماندگاری بالاتری دارد بر روی کاغذ گلاسه و سلفون استفاده می کنند. همچنین نسبت به جوهر های معمولی دارای سرعت خشک شوندگی فوق العاده ای است.

- جوهر استامپ نامرئی

 این نوع جوهر از آنجاییکه که تنها توسط دستگاه uv قابل شناسایی است به عنوان جوهر نامرئی شناخته شده است. از این نوع جوهر تنها برای اسنادی که کاملاً محرمانه هستند و به امنیت بالا نیاز دارند استفاده می شود.

نکات مهم در انتخاب استامپ و جوهر استامپ

از موارد مهم در هنگام خرید اینترنتی استامپ و جوهر استامپ می توان به سرعت خشک شدن آن بر روی کاغذ اشاره کرد. جوهری که مدت زمان طولانی برای خشک شدن نیاز داشته باشد به طور قطع جوهر مناسبی نیست. همچنین از دیگر مواردی که باید در هنگام خرید به آن توجه کرد پخش نشدن جوهر بر روی کاغذ و انتقال نیافتن به کاغذهای زیرین است. اگر تمامی این موارد را در هنگام خرید استامپ و جوهر استامپ در نظر بگیرید قطعاً محصول قابل قبولی را خواهید داشت. همچنین اندازه استامپ باید متناسب با اندازه مهر باشد تا تمامی سطح مهر به جوهر آغشته شود.

قیمت استامپ و جوهر استامپ

همانند هر محصول دیگر استامپ و جوهر استامپ با نام تجاری متفاوت و البته در اندازه و رنگبندی مختلف تولید شده اند که تمامی این موارد در قیمت استامپ و جوهر استامپ تأثیرگذار است. همچنین استامپ های نانو و یا جوهر استامپ فوری و نامرئی از قیمت بالاتری برخوردارند. در فروشگاه اینترنتی دفتردستک انواع مختلفی از استامپ و جوهر استامپ را در رنگ های متنوع ملاحظه نمایید و حتی به لحاظ قیمت و ویژگی ها امکان مقایسه این محصولات با یکدیگر را خواهید داشت.

خرید اینترنتی استامپ و جوهر استامپ با برندهای متنوع از دفتردستک

در فروشگاه دفتردستک شما امکان خرید آنلاین استامپ و جوهر استامپ را در کنار دیگر ملزومات اداری دارید. این محصولات از برندهای معتبر و جهانی کورس (Kores) و آرت لاین (Artline) هستند. استامپ آرت لاین با قاب پلاستیکی و استامپ کورس با قاب فلزی عرضه شده است و به وسیله آن می توان هویت یک سند را تأیید و رسمی نمود. این استامپ ها قابلیت شارژ مجدد دارند و شما می توانید براحتی از جوهر استامپ مخصوص برای اینکار استفاده نمایید. شما در هر کجای ایران که باشید می توانید این محصولات را به صورت آنلاین از فروشگاه دفتر دستک خریداری نمایید تا در کمترین بازه زمانی به دستتان برسد.