سوزن ته گرد و پونز

2
۲۳,۵۰۰ تومان
سوزن ته گرد و پونز

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ظهور فناوری ها در عرصه های گوناگون برخی از ابزار ساده و قدیمی همچنان مور نیاز و بسیار پرکاربرد هستند. از این ابزارهای ساده و قدیمی اما پرکاربرد در دفتر کار سوزن ته گرد و پونز را می توان نام برد. یکی از ابزار پر مصرف و کاربردی در بخش بایگانی اسناد و مدارک هر سازمان استفاده از سوزن ته گرد جهت اتصال اوراق به یکدیگر است. همینطور از پونز برای علامت گذاری بر روی نقشه ها، همچنین نصب آگهی ها بر روی تابلو اعلانات استفاده شده و ابزاری کاربردی جهت مصارف اداری و خانگی به حساب می آید.

استفاده از پونز به عنوان کالایی با تولید انبوه به قرن هجدهم میلادی بر می گردد. این ابزار از همان زمان نقش بسیار مهمی در طراحی و نصب آگهی های تبلیغاتی در سطح شهرها ایفا نموده است.

انواع سوزن ته گرد و پونز

برای خرید سوزن ته گرد و پونز مجموعه متنوعی از طرح و رنگ عرضه شده است. سوزن ته گرد دارای شکلی واحد و ساده مانند یک مفتول باریک و ظریف است که بطور معمول از استیل ضد زنگ تولید می شود. ارتفاع سوزن ته گرد بین 2 تا 3 سانتیمتر است و یک سمت آن تیز و سمت دیگر آن به یک صفحه گرد و تخت بسیار ظریف و یا یک گوی ظریف منتهی می شود که این فرم انتهایی سوزن باعث ثابت نگه داشتن سوزن از یک سمت بر روی کاغذ می شود.

اما شکل پونز متفاوت تر است. پونزها دارای سوزن کوتاه هستند که بطور معمول ارتفاع سوزن حدود 1 سانتیمتر است. در انتهای پونز یک صفحه گرد و تخت نسبتا بزرگ و یا یک استوانه رنگی نصب شده است که به راحتی در میان انگشتان دست قرار می گیرد و شما می توانید پونز را با کمترین فشار بر صفحه نقشه، تابلو اعلانات و یا دیوار نصب نمایید. انواع پونز را می توان بر اساس جنس پایه آن تقسیم بندی کرد.

- پونز پایه فلزی

- پونز پایه پلاستیکی

- پونز پایه چوبی

پایه فلزهای در برخی از مجموعه ها بصورت رنگی عرضه می شوند که به خصوص برای علامت گذاری بر روی نقشه ها بسیار کاربردی هستند.

فروش سوزن ته گرد و پونز در بسته های 100 عددی و بیشتر صورت می گیرد. چرا که ابزاری کوچک و کاربردی هستند و عرضه این محصولات با این بسته بندی بسیار مقرون بصرفه است.

نکات مهم در انتخاب سوزن ته گرد و پونز

در خرید اینترنتی سوزن ته گرد و پونز لازم است به موارد مصرفی که هر کدام دارند و البته نوع بسته بندی آنها توجه نماییم تا انتخابی کاربردی و اقتصادی را داشته باشیم.

- بسته بندی سوزن ته گرد و پونز

خرید سوزن ته گرد و پونز در جعبه مقوایی و یا پلاستیکی این مزیت را دارد که شما می توانید پس از استفاده سوزن ته گرد و پونز را مجددا درون جعبه مخصوص آن نگهداری نمایید.

- توجه به استحکام پایه سوزن و پونز

استحکام پایه گرد و تخت در سوزن و پونز باعث می شود تا استفاده از آن راحت تر باشد و به راحتی در بین انگشتان دست قرار گیرد بدون آنکه به پوست دست آسیبی برساند.

- ماندگاری و استفاده مجدد

چنانچه سوزن و پونز تولید شده از استیل ضد زنگ و مقاوم باشد دارای ماندگاری طولانی تر خواهد بود و به دفعات مختلف می توان از آنها استفاده کرد.

سوزن ته گرد و پونز ابزاری ایده آل برای انجام بسیاری از امور در دفتر کار و منزل هستند. مانند نصب عکس و پوستر و آویزهای تزئینی بر روی دیوار بدون آسیب رساندن بر سطح دیوار!

قیمت سوزن ته گرد و پونز

با توجه به ظاهر ساده، کوچک و ظریف سوزن ته گرد و پونز در هنگام تولید یک عدد از هر کدام مواد اولیه کمی لازم است در نتیجه می توان گفت جزء محدود ابزار اداری و خانگی محسوب می شود که به لحاظ اقتصادی نیاز به صرف بودجه زیاد ندارد! قیمت سوزن ته گرد و پونز با توجه به تعداد آن در بسته بندی بسیار مقرون بصرفه و مناسب است و به لحاظ اقتصادی بار مالی سنگینی برای شرکت ها و سازمان ها و حتی استفاده خانگی به همراه ندارد. اما این موضوع دلیل آن نیست که در حفظ و نگهداری آنها بی توجه باشیم!

خرید اینترنتی سوزن ته گرد و پونز با برندهای متنوع از دفتردستک

برای خرید آنلاین سوزن ته گرد و پونز همانند دیگر ابزار اداری با مراجعه به فروشگاه اینترنتی دفتردستک می توانید این ابزار را در انواع مختلف و با بالاترین کیفیت و استاندارد خریداری نمایید. به راحتی می توانید انواع سوزن ته گرد و پونز را با هم مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. حتی برای استفاده از امتیاز حمل و ارسال رایگان می توانید ابزار اداری دیگر مانند کاغذ A4، انواع گیره کاغذ، منگنه، قیچی، پانچ و ... را نیز برای تجهیز نمودن دفتر کار خود انتخاب و خریداری نمایید. سوزن ته گرد و پونز و دیگر ابزار اداری از برند جهانی طراحی و تولید لوازم اداری دلی (Deli) در فروشگاه دفتردستک عرضه شده است.