ست رومیزی

5
۷۱۷,۰۰۰ تومان
۱,۵۲۰,۰۰۰ تومان
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۱,۴۸۵,۰۰۰ تومان
ست رومیزی

داشتن یک میز کار منظم در محیط کار یکی از اصول مهم برای حرفه ای بودن است که به کاهش استرس و عملکرد بهتر کمک بسیاری میکند. یکی از مؤثرترین راه ها در زیبایی ظاهری دفتر کار نظم و چیدمان صحیح ابزار بر روی میز کار است. ست رومیزی یکی از بهترین ابزار برای تجهیز نمودن و هویت بخشیدن به میز کار یک مدیر و یا کارمند و یا حتی میز کار یک دانش آموز و دانشجو است. یکی از اولین نکاتی که قبل از خرید ست رومیزی باید به آن توجه نمایید اجزاء تشکیل دهنده ست رومیزی است.

به طور معمول فروش ست رومیزی چند تکه شامل همه یا چند مورد زیر است:

- کازیه

- جاقلمی

- جای کاغذ یادداشت

- جای گیره کاغذ

- گیره کاغذ

- منگنه

- منگنه کش

- قیچی

- پایه چسب

- جای دستمال کاغذی

لازم به توضیح است که در برخی از موارد ست رومیزی با ابزار کاربردی آن مانند کاغذ یادداشت، چسب، قیچی، کاتر، گیره کاغذ، منگنه و منگنه کش و ... عرضه می شود که بسیار ایده آل و کاربردی است.

انواع ست رومیزی

اکنون که با اهمیت داشتن ست رومیزی در دفتر کار آشنا شده اید، بهتر است در این قسمت با انواع آن آشنا شوید. به طور معمول ست رومیزی به سه دسته یک تکه، دو تکه و چند تکه تقسیم بندی می شود.

ست رومیزی یک تکه: یکی از رایج ترین و مقرون به صرفه ترین ست رومیزی برای سر و سامان دادن به میز کار است. این ست برای نگهداری کاغذهای یادداشت و قلم های کوچک مناسب بوده و بطور معمول از جنس پلاستیک فشرده، فلز سبک و نمد تولید شده است. مزیت استفاده از این ست اشغال فضای کم و داشتن قیمت پایین تری نسبت به ست های چند تکه است. این مورد بیشتر برای دانش آموزان کاربرد دارد.

- ست رومیزی دو تکه: ست رومیزی دو تکه فضای بیشتری برای قرار دادن وسایل مختلف دارد و به طور معمول افرادی که فضای کمی در اختیار دارند، از این مدل ست برای نظم و چیدمان ابزار کار خود استفاده می کنند. این مدل نیز بیشتر از جنس پلاستیک فشرده و فلز سبک تولید می شود.

- ست رومیزی چند تکه: یکی دیگر از مدل های ست رومیزی که معمولاً از جنس چوب، چرم یا فلز سبک در بازار موجود است و بیشتر مورد استفاده مدیران و کارمندان قرار می گیرد ست رومیزی چند تکه است. تعداد اجزاء این ست رومیزی متنوع است و از این رو فضای بیشتری از میز کار را به خود اختصاص میدهند. ست رومیزی چند تکه به طور معمول شامل پایه تقویم، ساعت رومیزی، جای خودکار، جای کاغذ یادداشت، کازیه، جاکارتی، جای پاکت نامه، زیر دستی، پایه چسب، پاکت بازکن، پانج، منگنه، سوزن کش، جای دستمال کاغذی، زیر لیوانی و ... است.

نکات مهم در انتخاب ست رومیزی

همیشه قبل از خرید اینترنتی ست رومیزی به موارد زیر توجه نمایید.

- جنس ست رومیزی: با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش ابتکارات جدید در حال حاضر ست های رومیزی چوبی، چرمی، پلاستیک فشرده، فلزی و .... در بازار موجود است و شما بسته به بودجه، نوع کاربرد و سلیقه ای که دارید میتوانید یکی از موارد را انتخاب کنید. همیشه به این نکته توجه نمایید که ست رومیزی را انتخاب کنید که دوام و طول عمر بهتری داشته باشد و به راحتی بتوان اجزاء آن را تمیز نمود.

- تعداد اجزاء ست رومیزی: قبل از خرید آنلاین ست رومیزی به این نکته توجه نمایید که برای چه شخصی و با چه جایگاهی نیاز به خرید ست رومیزی دارید و بعد از آن انتخاب خود را انجام دهید.

- رنگ: همیشه در انتخاب رنگ ست رومیزی به طراحی کلی فضای اتاق شامل مبلمان و میز کار توجه نمایید.

- سبک طراحی: در حال حاضر سبک های متنوعی از ست رومیزی در بازار موجود است، برخی کاملاً کلاسیک و برخی حال و هوای مدرن و مینیمال دارند.

قیمت ست رومیزی

قیمت ست رومیزی نیز همانند دیگر محصولات به نام تجاری، تعداد اجزاء ست رومیزی، جنس و .... بستگی دارد. ست رومیزی اداری به طور معمول برای دو گروه مدیران و کارمندان تولید می شود اما در کل جزء محصولاتی است که قبل از انتخاب و اختصاص دادن بودجه جهت خرید باید در مورد آن اطلاعات لازم را کسب نمایید.

خرید اینترنتی ست رومیزی با برندهای متنوع از دفتردستک

فروشگاه دفتردستک مجموعه متنوعی از ست رومیزی اداری را عرضه نموده است. نام تجاری دلی (Deli) خوشنام و پر آوازه در زمینه طراحی و تولید محصولات اداری بشمار می رود. ست رومیزی 15 تکه دلی به همراه ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی کالا در فروشگاه دفتر دستک عرضه شده است. همچنین ست رومیزی 5 تکه FIS به عنوان یک مجموعه بسیار کاربردی و با کیفیت پیشنهاد ویژه دفتر دستک برای دفتر کار شما است! در کنار محصولات فوق دو طرح متنوع از ست رومیزی پست ایت (Post-it) به همراه چند محصول کاربردی مانند قیچی، کاغذ یادداشت چسبان، چسب نواری جادویی و ... نیز در دفتر دستک عرضه شده است که یک وسیله کاربردی کامل برای نظم بخشیدن به ابزار میز کار بشمار می رود.