لوازم رومیزی

۸۴۰,۰۰۰ تومان
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان
۷۱۷,۰۰۰ تومان
۶۴۵,۰۰۰ تومان
۶۴۵,۰۰۰ تومان
۳۵۴,۰۰۰ تومان
۱۹,۰۰۰ تومان
۳۵۶,۰۰۰ تومان
۲۶۶,۳۰۰ تومان
۲۰,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
۴۲,۵۰۰ تومان
۵۵,۰۰۰ تومان
۱۶۰,۰۰۰ تومان
۴۹۲,۰۰۰ تومان
۲۶۵,۰۰۰ تومان
۳۸۸,۰۰۰ تومان
۳۲۰,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
۵۰,۰۰۰ تومان
۴۲,۵۰۰ تومان
۵۵,۰۰۰ تومان
۹۵,۰۰۰ تومان
لوازم رومیزی

در هر کسب و کاری باید در مورد خرید لوازم رومیزی مورد نیاز پرسنل شرکت فکر کرد تا کارمندان بتوانند کار خود را به درستی انجام دهند. لوازم رومیزی به مدیریت کارهای مربوط به شرکت کمک می کند و باعث می شود کارهای روزانه به راحتی انجام شود.

گاهی ممکن است لوازم رومیزی نادیده گرفته شوند اما این در حالی است که بسیار ضروری هستند. توجه به خرید اینترنتی لوازم رومیزی نه تنها بر کیفیت کار تأثیرگذار است؛ همچنین بر روی تصویری که از کسب و کار خود به نمایش میگذارید نیز تأثیر بسزایی دارد و پیام مثبتی را به مشتریان ارسال می کند. داشتن لوازم رومیزی اداری مناسب دفتر شما را حرفه ای تر جلوه می دهد.

از ویژگی های مهم در هنگام خرید آنلاین لوازم رومیزی اداری تنها قیمت مقرون بصرفه نیست؛ بلکه توجه به کیفیت و خدمات محصول نیز اهمیت بسیاری دارد.

انواع لوازم رومیزی

انتخاب و خرید لوازم رومیزی اداری برای آن است که پرسنل کار آمدتر کار کنند؛ در نتیجه نظرسنجی از پرسنل در هنگام خرید لوازم رومیزی می تواند به انتخاب مناسب موارد ضروری کمک نماید. در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک دسته لوازم رومیزی شامل مجموعه متنوعی از محصولات است که وجود آنها بر روی هر میز کاری ضروری است و در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می شود:

- ست رومیزی

- کازیه

- ماشین حساب

- گیره کاغذ

- منگنه

- منگنه بازکن

- پانچ

- سوزن ته گرد و پونز

- پایه چسب

- استامپ و جوهر استامپ

نکات مهم در انتخاب لوازم رومیزی

با توجه به تنوع محصولات دسته لوازم رومیزی اداری لازم است در هنگام خرید نکاتی را در نظر داشته باشید که در زیر از چند عنوان مهم یاد شده است.

  •  قیمت لوازم رومیزی

درست مانند هر خرید دیگری که انجام می دهید، توجه به قیمت لوازم رومیزی برای صرفه جویی در هزینه های شرکت بسیار مهم است. خرید آنلاین لوازم رومیزی اداری برای صرفه جویی در وقت و جستجوی گزینه های بیشتر بهینه است.

  •  تهیه لیستی از لوازم رومیزی ضروری

وقتی بصورت آنلاین سفارش خود را ثبت می کنید در هنگام انتخاب محصولات این وسوسه انگیز است که محصولاتی را بدون در نظر گرفتن احتیاج به آن، انتخاب و خریداری می کنید و عدم توجه به این مورد مدیریت هزینه ها را دچار مشکل می نماید! بهتر است قبل از خرید لیستی از لوازم ضروری مورد نیاز را تهیه نمایید و مطابق با آن سفارش خود را ثبت نمایید.

قیمت لوازم رومیزی

قیمت لوازم رومیزی به مواردی همچون نوع عملکرد محصول، نام برند و جنس محصول و ... بستگی دارد. برای شرکت ها و سازمان ها با توجه به استفاده مداوم از این محصولات و امکان تکرار خرید در این محصولات مقرون بصرفه است که در فروشگاه هایی که سرویس مناسبی در ارائه خدمات دارند سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید اینترنتی لوازم رومیزی با برندهای مختلف از فروشگاه اینترنتی دفتردستک

فروشگاه دفتر دستک تأمین کننده آنلاین مجموعه متنوعی از لوازم رومیزی اداری با عملکردهای مختلف از برندهایی مانند پست ایت (Post-it)، دلی (Deli)، اسکاچ (Scotch)، مپد (MapedFIS، آرت لاین (Artline) و ... است.

با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا سفارش خود را در فروشگاه اینترنتی دفتردستک ثبت نمایید.

 

faq
پرسش های متداول

یک میز اداری مجهز و چیدمان شده به شما در بالا رفتن عملکرد کاریتان کمک می کند. ماشین حساب، منگنه، پانچ، گیره کاغذ، پایه چسب،استامپ و ... از جمله لوازم رومیزی ضروری هستند که وجود آنها بر روی هر میز کار لازم است.

برای بهترین چیدمان لوازم رومیزی بر روی میز کار برای بالا بردن بهره وری لازم است به چند نکته توجه شود. بهتر است در گام اول میز کار در کنار پنجره قرار گیرد و لوازم رومیزی با اولویت بندی بر روی میز کار چیدمان شود. بطور مثال برای یک حسابدار مهم است که ماشین حساب در نزدیکترین نقطه قرار گیرد.

فروشگاه دفتردستک انواع لوازم رومیزی اداری و حرفه ای را از نامدارترین برندها همراه با ضمانت اصالت و سلامت کالا با بهترین قیمت عرضه می نماید. کافیست به وب سایت daftardastak.com مراجعه نمایید.