کاغذ و دفتر

۹۰,۰۰۰ تومان
۱۰۰,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۴۲۰,۰۰۰ تومان
۳۷۰,۰۰۰ تومان
۳۱,۰۰۰ تومان
۸۹,۰۰۰ تومان
تماس بگیرید
کاغذ و دفتر
faq
پرسش های متداول

انواع کاغذ، کاغذ رنگی، دفتر و دفترچه یادداشت، دفتر طراحی را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی دفتردستک به نشانی daftardastak.com خریداری نمایید.

کاغذ با بافت ابریشمی و نرم برای امور چاپی بسیار مناسب است تا به پرینتر شما آسیب نرساند. همچنین خرید دفتر با جلد نرم یا جلد گالینگور که می تواند حتی دارای کاغذ ترکیبی مانند کاغذ خط دار با کاغذ بدون خط، کاغذ خط دار با کاغذ شطرنجی یا نقطه دار و ... باشد یک انتخاب هوشمندانه و مقرون بصرفه است تا در یک دفتر انواع کاغذ را جهت مصارف مختلف مانند نگارش، رسم و طراحی داشته باشید.

در ایران بهترین برند کاغذ تحریر 80 گرمی کاغذ کپی مکس اصل است و از بهترین برندهای تولید دفتر نام پرآوازه مولسکین به عنوان یک برند جهانی میدرخشد. در کنار آن میتوان به دفتر بنه نوت، دفتر لاتن، دفتر شوالیه و ... نیز اشاره کرد که از با کیفیت ترین کاغذ تولید شده اند.

بطور معمول اندازه استاندارد برای کاغذ بخصوص برای مصارف اداری A4 است. پرکاربردترین اندازه برای دفتر نیز A5 است. محبوبیت این دفاتر A5 به دلیل آن است که به راحتی در کیف جا می شود و همینطور برای یادداشت برداری حین راه رفتن نیز بسیار مناسب است.