نوشت افزار لوکس

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان
۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان
۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۸۳۰,۰۰۰ تومان
نوشت افزار لوکس
faq
پرسش های متداول

نوشت افزار لوکس به مجموعه ای از قلم لوکس شامل خودنویس لوکس، روان نویس لوکس، خودکار لوکس و اتود لوکس گفته می شود که می تواند جلوه ای با شکوه و تازه به میز کار و یا دستان شما ببخشد و تجربه ای متفاوت از نگارش را به ارمغان آورد و به بخشی از هویت شما تبدیل شود.

یک قلم لوکس اصیل در کنار طراحی منحصربفرد به فلزات قیمتی همچون طلا، نقره و سنگ های قیمتی مزین شده است. از برندهایی که دارای تاریخچه غنی و تخصصی در تولید این گروه از نوشت افزار در 100 سال اخیر بوده اند می توان به نام هایی چون پارکر، واترمن، مون بلان، مونته گراپا، کاوکو، شیفر، لامی و... اشاره کرد.

یکی از ویژگی های منحصربفرد این گروه از محصولات انتخاب آنها به عنوان یک هدیه خاص است که در عین حال ماندگار نیز باشد. قابلیت حک نام یا نشان تجاری بر روی برخی از مجموعه های نوشت افزار لوکس یک ویژگی برتر است که این دسته از محصولات را متمایز می کند و هدیه را به یک نشان کاملا شخصی تبدیل می نماید.

هر قلم از مجموعه نوشت افزار لوکس همانند دیگر محصولات لوکس بسته به نام برند، سبک طراحی و فلزات قیمتی استفاده شده در آن قیمت متفاوتی دارند. شاید در نگاه اول قیمت یک قلم لوکس کمی چشمگیر باشد اما با بررسی دقیق تر متوجه خواهید شد که این خرید به نوعی یک سرمایه گذاری بشمار می رود.