نوشت افزار لوکس

۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۲۵۰,۰۰۰ تومان
۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان
۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۹,۴۰۰,۰۰۰ تومان
۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵,۸۲۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲,۷۵۰,۰۰۰ تومان
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۳,۸۳۰,۰۰۰ تومان
۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
نوشت افزار لوکس

نوشت افزار لوکس چیست؟ این سؤالی است که بسیاری از مردم میپرسند؛ اما پاسخ به آن همیشه آسان نیست! نوشت افزار لوکس را می توان به روش های مختلفی تعریف کرد اما معمولا به قلم هایی اطلاق می شود که دارای طراحی منحصربفرد بوده و از مواد و فلزات ارزشمند در تولید آنها استفاده می شود.

نوشت افزار لوکس برای موقعیت های خاص مناسب است و به عنوان یک هدیه خاص محبوبیت بسیاری دارد. طرح های ساده، باوقار، ظریف و منحصربفرد نوشت افزار لوکس در نهایت یک اثر هنری زیبا را به نمایش می گذارند.

مجموعه نوشت افزار لوکس شهرت مالک خود را بهبود میبخشند! این محصولات ممتاز ماندگاری طولانی تری دارند و بهترین گزینه برای بزرگداشت یک مناسبت خاص هستند.

خرید نوشت افزار لوکس تجربه ای متفاوت از نگارش را به ارمغان می آورد.

انواع نوشت افزار لوکس

از مهم ترین ویژگی های نوشت افزار لوکس، عرضه لوازم جانبی آن مانند جوهر خودنویس، کانورتور، کارتریج، گیره، مغزی یدک خودکار، مغزی یدک روان نویس و ... است. همین عامل وجه تمایز خرید نوشت افزار لوکس بشمار می رود.

انواع اصلی نوشت افزار لوکس در چند گروه طبقه بندی می شوند که عبارتند از:

- خودنویس لوکس

- روان نویس لوکس

- خودکار لوکس

- اتود لوکس

نکات مهم در انتخاب نوشت افزار لوکس

حتی در دنیایی که دیجیتالی شدن همه چیزهایی را که زمانی سنتی بود تسخیر کرده است، نوشت افزارها تا به امروز توانسته اند ارزش خود را حفظ کنند.

رضایت و آرامشی که با خرید آنلاین نوشت افزار لوکس باکیفیت می توان به دست آورد، هرگز با قلم هوشمند یا نوت بوک دیجیتال به دست نمی آید. توانایی یک انسان برای طوفان فکری، نوشتن و خلاقیت تنها زمانی ممکن می شود که ذهن و دست هماهنگ با هم کار کنند که دستیابی به آن از طریق ابزارهای دیجیتال سخت است.

در اینجا به بررسی برخی از عواملی که ممکن است در هنگام خرید اینترنتی نوشت افزار لوکس به شما کمک کند می پردازیم:

  • آیا نوع مناسبی از نوشت افزار را انتخاب کرده اید؟

دقت نمایید برای نگارش از کدام نوع نوشت افزار به راحتی استفاده می کنید. آیا نگارش با خودنویس را ترجیح می دهید یا نگارش با روان نویس یا خودکار برای شما جذاب تر است؟

  • به مواد مورد استفاده در ساخت قلم توجه نمایید

همیشه مواد استفاده شده در ساخت بدنه قلم را بررسی نمایید. یکی از عوامل مهم در تعریف کیفیت یک قلم لوکس جنس بدنه آن است.

  • توجه به قیمت

توجه داشته باشید قلم انتخابی شما ارزش قیمتی که می پردازید را داشته باشید. به همین دلیل باید به مواد اولیه بکار رفته در ساخت قلم، نوع بسته بندی و در دسترس بودن لوازم جانبی مرتبط با قلم را در نظر داشته باشید.

  • خدمات پس از فروش

در هنگام خرید نوشت افزار لوکس مهم است که از چگونگی و نحوه خدمات پس از فروش آن مطلع باشید.

قیمت نوشت افزار لوکس

جدای از عواملی مانند مواد بکار رفته در ساخت بدنه قلم یا سر قلم، نام برند و نوع بسته بندی نیز بر قیمت نوشت افزار لوکس تأثیر مستقیم دارد. باید توجه داشت به غیر نام و آوازه برند و یا حتی مواد استفاده شده در ساخت قلم، مهمترین عامل در جذب محبوبیت مخاطبین کیفیت روان در نوشتار است. مهم است که با هر نوع قلم جدای از ظاهر آن بتوان به راحتی و سهولت نگارش کرد.

خرید اینترنتی نوشت افزار لوکس با برندهای مختلف از فروشگاه اینترنتی دفتردستک

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک با بیش از 50 سال سابقه واردات و فروش نوشت افزار لوکس، امکان خرید آنلاین نوشت افزار لوکس به همراه لوازم جانبی مرتبط با آن از برندهای نامداری همچون پارکر (Parker)، واترمن (Waterman)، کاوکو (Kaweco)، استربروک (Esterbrook)، مونته گراپا (Montegrappa)، فابرکاستل (Faber-Castell) و ... وجود دارد.

با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا سفارش خود را در دفتر دستک ثبت نمایید.

faq
پرسش های متداول

نوشت افزار لوکس به مجموعه ای از قلم لوکس شامل خودنویس لوکس، روان نویس لوکس، خودکار لوکس و اتود لوکس گفته می شود که می تواند جلوه ای با شکوه و تازه به میز کار و یا دستان شما ببخشد و تجربه ای متفاوت از نگارش را به ارمغان آورد و به بخشی از هویت شما تبدیل شود.

یک قلم لوکس اصیل در کنار طراحی منحصربفرد به فلزات قیمتی همچون طلا، نقره و سنگ های قیمتی مزین شده است. از برندهایی که دارای تاریخچه غنی و تخصصی در تولید این گروه از نوشت افزار در 100 سال اخیر بوده اند می توان به نام هایی چون پارکر، واترمن، مون بلان، مونته گراپا، کاوکو، شیفر، لامی و... اشاره کرد.

یکی از ویژگی های منحصربفرد این گروه از محصولات انتخاب آنها به عنوان یک هدیه خاص است که در عین حال ماندگار نیز باشد. قابلیت حک نام یا نشان تجاری بر روی برخی از مجموعه های نوشت افزار لوکس یک ویژگی برتر است که این دسته از محصولات را متمایز می کند و هدیه را به یک نشان کاملا شخصی تبدیل می نماید.

هر قلم از مجموعه نوشت افزار لوکس همانند دیگر محصولات لوکس بسته به نام برند، سبک طراحی و فلزات قیمتی استفاده شده در آن قیمت متفاوتی دارند. شاید در نگاه اول قیمت یک قلم لوکس کمی چشمگیر باشد اما با بررسی دقیق تر متوجه خواهید شد که این خرید به نوعی یک سرمایه گذاری بشمار می رود.