با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

Vivitek

Vivitek-Banner.jpg

وی وی تک

معرفی برند وی وی تک

برند وی وی تک Vivitek یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات کمک آموزشي مانند ويدئو پروژکتور براي مصارف خانگي، سينمايي، آموزشي، سالن هاي بزرگ و اتاق کنفرانس است که در زمينه توليدات محصولات پيشرفته و خلاقانه پيشگام شمرده می شود. برای نمونه مي توان به توليد اولين لامپ هاي با کيفيت LED براي سينماي خانگي و همچنين توليد اولين ويدئو پروژکتور قدرتمند خانگي به نام Qumi اشاره نمود که بازار هدف وسيعي را به خود اختصاص داده است. همچنين يکي از پيشگامان توليد پروژکتورهاي DLP از کارخانه تگزاس اينسترومنتز مي باشد.
شرکت وي وي تک متعهد گرديده است که با ارائه محصولات با کيفيت بالا رضايت مشتريان را تأمین نماید؛ همچنين جهت پاسخگويی به نيازهاي بازار تمام تلاش خود را کرده است.
خط مشي سيستم اينگونه پايه ريزي شده است که در تمام مراحل برنامه ریزی و اجرا و همچنين در زمينه توليد و تجارت مسئولانه فعاليت کند. وی وی تک متعهد است تمام مراحل توليد محصولات خود را به گونه اي تعبيه نماید که به محيط زيست آسيبي نرساند؛ براي نمونه مي توان به لحيم کاري بدون سرب، سيستم هاي خنک کننده هوشمند و ... که در کارخانه هاي سبز توليد مي گردد اشاره نمود.

آشنایی با محصولات وی وی تک

همانطور که پیش از این عنوان شد محصولات وی وی تک در زمینه طراحی و تولید تجهیزات کمک آموزشی فعالیت دارد که در اینجا با گروهی از این محصولات آشنا خواهیم شد.

- ویدئو پروژکتور وی وی تک

این گروه که اصلی ترین محصولات وی وی تک را در خود جای می دهد شامل انواع ویدئو پروژکتور برای استفاده آموزشی، اداری، خانگی در فضاهای کوچک و بزرگ است.

- کیت وایرلس وی وی تک

- صفحه نمایش وی وی تک

- اکسس پوینت وی وی تک

خرید اینترنتی محصولات وی وی تک از دفتر دستک

در فروشگاه دفتردستک چند مدل از ویدئو پروژکتور وی وی تک عرضه شده است که مناسب تجهیز نمودن کلاس درس و اتاق جلسات است. شما با اعتماد در خصوص اصالت و سلامت فیزیکی کالا امکان خرید اینترنتی محصولات وی وی تک را در سراسر ایران خواهید داشت تا در زمانی کم کالا برای شما ارسال گردد.

قیمت محصولات وی وی تک در بازار

با توجه به نوع محصولات که تجهیزات کمک آموزشی و دیجیتال محسوب می شوند و با توجه به پیشرفت های روزانه در طراحی و امکانات این گروه از محصولات همچنین عمر طولانی آنها، نیاز به صرف بودجه قابل توجهی برای خرید این محصولات است. البته صرف این بودجه در اصل یک سرمایه گذاری بلند مدت به حساب می آید که تا چندین سال به آسانی از امکانات ویژه این محصولات استفاده نمایید.

تنظیم جهت نزولی

   

1 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

1 آیتم