با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

Post-it

post-it-banner.jpg

پست ایت

در سال 1968 میلادی، دکتر اسپنسر سیلور، در شرکت 3M در حال تلاش برای تولید چسبی بسیار قوی بود که به طور اتفاقی به فرمول چسبی با اثر کم و قابل استفاده مجدد دست یافت. سیلور برای 5 سال متوالی، اختراع خود را در 3M به صورت رسمی و در سمینارها مطرح کرد، ولی کسی با او همراه نشد. در سال 1974 شخصی به نام آرتور فرای که در یکی از سمینارهای او شرکت کرده بود، با ایده استفاده از این چسب برای الصاق یادداشت به کتاب های خطی، با او همراه شد. سپس فرای به طور رسمی حق امتیاز این چسب را برای توسعه ایده خود از شرکت 3M کسب کرد.
رنگ زرد اصلی استفاده از کاغذهای یادداشت به طور اتفاقی انتخاب شد زیرا آزمایشگاه مجاور تیم Post It تنها کاغذ باطله ای زرد را برای استفاده داشتند.
در سال 1977 محصول اولیه 3M با نام «Press ‘n Peel» در چهار شهر به فروش گذاشته شد که فروش نا امید کننده ای داشت. یک سال بعد 3M نمونه های رایگانی از محصول را مستقیماً به مصرف کنندگان در شهر Boise ایالت Idaho فرستاد و موفق شد رضایت 94% آن ها را برای خرید چنین محصولی جلب کند و سرانجام در سال 1979، با عنوان Post Its معرفی و از 6 آپریل 1980 در سرتاسر آمریکا به فروش رفت. در سال های پس از آن، این محصول به کانادا و اروپا نیز ارسال شد.
در سال 2003، محصول جدید با نام تجاری «Post-it Super Sticky Notes» با چسبی قوی تر با قابلیت الصاق روی سطوح ناهموار عمودی به بازار آمد.
تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم