با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kores

Kores-banner.jpg

کورس

Kores یک برند بین المللی برجسته محصولات مدرسه و اداری است که برای بسته بندی های جامد چسب، چسب دو طرفه، چسب مایع، چسب ماتیکی شناخته شده است. کورس در سال 1887 توسط ویلهلم کورسکا، پدربزرگ Clemens Koreska، رئيس کنونی گروه کورس تاسیس شد. هیئت مدیره جهانی Kores در وین، اتریش مستقر است و دفاتر اصلی آن در جمهوری چک (پراگ)، آلمان (Rommerskirchen)، مکزیک (مکزیکو سیتی)، کلمبیا (بوگوتا) و ونزوئلا (کاراکاس) است.
در اوایل قرن بیستم، Kores گسترش یافت و به عنوان یکی از اولین شرکت های جهانی که محصولات تولیدی شیمیایی مانند کاغذ کربن را تولید می کند، شناخته شد. Kores مجله شرکت خود، Kores Revue و یک دفتر فروش رسمی در مورد نحوه فروش کاغذ کربن را در نمایشگاه موزه Kores در HQ وین به نمایش گذاشت. پس از کاهش فروش کاغذ کربن به علت تغییر فن آوری، Kores شروع به تمرکز بر تولید چسب چوب و اصلاح محصولات از دهه 1990، و گسترش کسب و کار به بازارها در شرق اروپا، غرب اروپا و ایالت متحده کرد. در سال 2000، تحت رهبری پیتر کورسکا، Kores مدیریت بین المللی محصولات شروع به نوآوری تعداد زیادی از محصولات مانند لاک غلطکی اسکوتری، چسب چوب و دیگر محصولات کرد. Kores همچنین یکی از بزرگترین مجموعه کاغذ یادداشت رنگی را برای نشانه گذاری معرفی کرد. در سال 2009، Colores مجموعه ای از مدادهای رنگی را در سراسر جهان به عنوان Kores معرفی کرد.
تا سال 2010، پیتر و رابرت کورسکا حقوق علامت تجاری Kores را برای بازارهای کلیدی آلمان، فرانسه، ایتالیا، انگلستان، هلند و اسکاندیناوی خریداری کردند. در همان سال، Kores مواد مصرفی پرینتر، از جمله جوهر استامپ، کارتریج جوهر و نوارهای ماشین چاپگر، تولید کرد. در سال 2016، کورس 20 سال تولید خود را در کارخانه تولید Strmilov جشن گرفت و در سال 2017 کورس سالگرد 130 سالگی خود را جشن گرفت!
اخیرا پیام مدیر عامل شرکت، کریسس کورسکا، رئیس شرکت Kores ، بعد از گذشت 130 سال از کورس، انتظار می رود که آینده ای را در پیش بگیریم که کورس در حال توسعه محصولات با کیفیت بالا و نوآورانه با رویکرد سبک زندگی، و متناسب با نیازهای دانش آموزان و دانشجویان باشد.
تنظیم جهت نزولی

   

11 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

11 آیتم