با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

سوالات متداول

امكان خريد حضورى وجود دارد؟
مجموعه دفتر دستك در نظام شركتى و سازمانى مشغول به فعاليت است و از پذيرش و سرويس دهى حضورى به بازديدكنندگان محترم معذوريم و سفارشات فقط بصورت اينترنتى دريافت مي شوند.
نحوه پرداخت صورتحساب به چه صورت است؟
پرداخت صورتحساب در حال حاضر از طريق درگاه پرداخت بانك سامان و درگاه پرداخت بانك ملت، همچنين اپليكيشن جيبيت و نیز به صورت حضوری امكان پذير است.
زمان و نحوه ارسال بسته ها به چه صورت است؟
در فروشگاه اينترنتى دفتر دستك ارسال كالا به سراسر ايران صورت ميگيرد.
تحويل بسته در تهران از شنبه تا چهارشنبه از زمان ثبت سفارش تا كمتر از ٢٤ ساعت توسط تيم حمل و نقل فروشگاه اينترنتى دفتر دستك صورت ميگيرد. (پنجشنبه و جمعه در حال حاضر امكان ارسال وجود ندارد.)
تحويل بسته به پست جمهورى اسلامى جهت سفارشات شهرستان از شنبه تا چهارشنبه با توجه به زمان ثبت سفارش در دو نوبت صبح و بعد از ظهر صورت مى پذيرد و حداكثر زمان تحويل كالا توسط اداره پست بين ٤٨ تا ٧٢ ساعت كارى است.
در تعطيلات رسمى كشور امكان ارسال بسته وجود ندارد اما در تعطيلاتى كه گاهاً چند روز بصورت پيوسته به طول مى انجامد، همچنين تعطيلات نوروز يك يا چند تاريخ جهت ارسال سفارشات مشخص شده و سفارشات به دست خريداران محترم خواهد رسيد.
هزینه ارسال چگونه است؟
هزينه ارسال جهت خريدهاى بالاتر از 200 هزار تومان در تهران رايگان و جهت خريدهاى كمتر از 200 هزار تومان 15000 تومان مى باشد.
هزينه ارسال به شهرستان بر مبنای وزن سفارشات و با توجه به تعرفه اعلام شده از طرف پست جمهورى اسلامى مى باشد.
شرايط عودت كالا و بازگشت وجه چیست؟
عودت كالا تنها در صورتى كه كالا مغاير با سفارش ثبت شده باشد و يا بسته سلامت فيزيكى نداشته باشد امكان پذير است، لذا خواهشمنديم در انتخاب خود دقت كامل را مبذول فرماييد.
امكان حك قلم و بسته بندى جهت هديه وجود دارد؟
امكان حكاكى نام بر روى قلم هايى كه اين قابليت را دارند و در قسمت ويژگى هاى محصول به آن اشاره شده است؛ وجود دارد كه بصورت رايگان انجام مى شود.
پس از ثبت سفارش خود ميتوانيد شماره سفارش را به همراه نام مورد نظر و درخواست بسته بندى با روبان به شماره تلگرام و يا واتس آپ فروشگاه اينترنتى دفتر دستك ارسال نماييد تا طبق درخواست شما سفارش آماده شده و خدمتتان ارسال گردد.
آیا از طریق تلگرام و واتس آپ هم می توان با کارشناسان دفتردستک گفتگو کرد؟
بله، با ذخیره شماره تلفن 09203174610 در گوشی همراه خود، می توانید از طریق تلگرام و واتس اپ با همکاران ما گفتگو کنید.