پنتل Pentel

گواش
۶۱۲,۵۰۰ تومان
پنتل Pentel

معرفی برند پنتل

مأموریت برند پنتل Pantel طراحی و خلق ابزارهایی است که افراد را قادر می سازد تا به افکار و احساسات درونی خود شکل دهند؛ و مهارت پرورش و ثبت ایده را در خود پرورش دهند.

برای چندی دهه پنتل باکیفیت ترین محصولات نوشتاری و هنری را به جهان عرضه نموده است. شرکت پنتل فناوری روان نویس اختراع کرد. روان ترین راه برای بیان ایده ها! شعار شرکت پنتل "پیشرو در نوآوری با تعهد به تعالی" است.

با خرید محصولات پنتل رضایت شما تضمین شده است.

آشنایی با محصولات پنتل

پنتل با بیش از 70 سال تجربه و با هدف تولید محصولاتی ماندگار، اقدام به طراحی گروه متنوعی از محصولات نوشت افزار و لوازم تحریر کرده است که در ادامه به آن اشاره شده است.

- خودکار پنتل

- روان نویس پنتل

- اتود پنتل

- گواش پنتل

- پاستل روغنی پنتل

- ماژیک پنتل

- پاک کن پنتل

در ایران بخصوص هنرجویان و هنرمندان بیشتر نام پنتل را با گواش می شناسند. گواش پنتل در طیف گسترده ای از رنگ های درخشان با قدرت پوشانندگی بالا عرضه می شود.

خرید اینترنتی محصولات پنتل از دفتر دستک

در حال حاضر امکان خرید اینترنتی پنتل در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک برای دوستداران این برند وجود دارد. هنرجویان و هنرمندانی که به نقاشی با گواش یا تصویرگری علاقه مند هستند می توانند گواش پنتل اصل را از دفتر دستک خریداری نمایند. هدف ما عرضه کالا با کیفیت و اصیل به مصرف کننده است.

قیمت محصولات پنتل در بازار

با توجه به کیفیت و طبقه بندی محصولات پنتل و اینکه این محصولات در گروه نیمه حرفه ای و حرفه ای تولید می شوند قیمت محصولات پنتل متفاوت است.

ابتدا شاید قیمت برخی از محصولات پنتل قابل توجه بنظر برسد؛ اما با در نظر گرفتن ویژگی هایی مانند کیفیت، دوام و ماندگاری کاملاً مقرون بصرفه است. این موضوع بخصوص برای لوازم هنری اهمیت بسیاری دارد؛ چرا که کیفیت رنگ ها بطور مستقیم بر روی اثر نهایی خلق شده توسط هنرمند تأثیرگذار خواهد بود. رنگ های زنده و درخشان، در عین حال ماندگار یک اثر هنری به کیفیت رنگ استفاده شده برای آن اثر بر می گردد.