پنتر Panter

معرفی برند پنتر

لوازم تحریر جزء ضروری زندگی دانش آموزان و دانشجویان است. محصولاتی که می تواند فرآیند یادگیری را بهبود بخشد و به عنوان یک عامل تشویقی ایجاد انگیزه نماید. با توجه به اهمیت خرید لوازم تحریر برای حضور در مدرسه و دانشگاه بطور یقین کیفیت این گروه از محصولات نیز حائز اهمیت است.

برند پنتر Panter با هدف تولید محصولات متنوع در حوزه نوشت افزار و لوازم تحریر در ایران فعالیت دارد. محصولاتی متنوع و خلاقانه با استانداردهای جهانی و قیمت مناسب که کیف مدرسه و دانشگاه شما را بطور کامل تجهیز می نماید.

امروزه شرکت پنتر یک برند خوشنام در بازار نوشت افزار و لوازم تحریر ایران بشمار می رود.

آشنایی با محصولات پنتر

با توجه به این نکته که خرید لوازم تحریر نیاز اساسی برای فرآیند یادگیری در دوران مدرسه و دانشگاه است؛ پنتر گروه متنوعی از محصولات این حوزه را در سال های اخیر طراحی و تولید می نماید. مجموعه محصولات پنتر عبارتند از:

- خودکار پنتر

- روان نویس پنتر

- ماژیک وایت برد پنتر

- ماژیک سی دی پنتر

- ماژیک پرمننت پنتر

- ماژیک هایلایت پنتر

- مداد سیاه پنتر

- مداد رنگی پنتر

- مداد شمعی پنتر

- اتود(مداد مکانیکی) پنتر

- نوک اتود پنتر

- مداد تراش پنتر

- پاک کن پنتر

- لاک غلط گیر پنتر

- چسب ماتیکی پنتر

- منگنه پنتر

- منگنه بازکن

- دفتر پنتر

- گیره کاغذ پنتر

- کاتر پنتر

- قیچی پنتر

- پرگار و خط کش پنتر

خرید اینترنتی محصولات پنتر از دفتر دستک

فروشگاه دفتر دستک افتخار دارد که مجموعه متنوعی از محصولات نوشت افزار و لوازم التحریر تولید شده توسط برندهای نامدار و جهانی و البته محصولات تولید و ساخت ایران را در یکجا جمع آوری و عرضه نماید. محصولاتی که کلیه کاربران از کیفیت آنها رضایت داشته و تجربیات مثبت خود را با دیگران نیز به اشتراک میگذارند.

در حال حاضر مجموعه متنوعی از محصولات پنتر بخصوص انواع مختلف خودکار پنتر با کیفیت نوشتاری فوق روان با رنگ های متنوع در دفتر دستک عرضه شده است که امکان خرید اینترنتی محصولات پنتر را برای کاربران در هر کجای ایران فراهم می سازد.

قیمت محصولات پنتر در بازار

زندگی تحصیلی بدون لوازم تحریر ناقص است. بسیاری از دانش آموزان شیفته دنیای رنگارنگ لوازم تحریر هستند اما کیفیت و کاربرد محصولات است که اهمیت دارد و با توجه به مصرفی بودن آنها باید به این نکته توجه داشت که مهم است خرید لوازم تحریر با قیمت مناسب و مقرون بصرفه باشد. یکی از مهمترین اهداف شرکت پنتر تولید محصولات بسیار با کیفیت و عرضه با قیمت مناسب و مقرون بصرفه است. همین ویژگی باعث محبوبیت بسیار محصولات پنتر در میان کاربران است.

توجه به کیفیت، استانداردهای ملی و بین المللی، ایمنی محصولات و قیمت مناسب از ارزش های برند پنتر بشمار می رود.