سی کلاس C.Class

سی کلاس C.Class

معرفی برند سی کلاس

برند سی کلاس C.Class نزدیک به 3 دهه است که با دیدگاهی نواندیش محصولات متنوع و با کیفیتی را روانه بازار نوشت افزار و لوازم تحریر ایران نموده است. هدف شرکت سی کلاس معرفی و ارائه محصولات با کیفیت در حوزه نوشت افزار و لوازم تحریر بوده است کما اینکه امروزه در بازار تحریر بهترین لاک غلط گیر را از برند سی کلاس می شناسند.

امروزه محصولات سی کلاس در میان دانش آموزان و دانشجویان محبوبیت بسیاری دارد. یک جامدادی مجهز تا با آمادگی کامل در کلاس درس و یا جلسه امتحان حاضر شوند. همچنین سی کلاس تلاش نموده است تا در طی این سالها طیف گسترده ای از محصولات را با هدف تجهیز نمودن شرکت ها و سازمان ها با بهترین کیفیت طراحی و تولید نماید.

آشنایی با محصولات سی کلاس

همانطور که پیشتر گفته شد برند سی کلاس مجموعه متنوعی از محصولات حوزه تحریر را طراحی و تولید نموده است که در ادامه گروه محصولات سی کلاس معرفی می شود:

- خودکار سی کلاس

- روان نویس سی کلاس

- مداد سی کلاس

- اتود (مداد مکانیکی) سی کلاس

- ماژیک هایلایت سی کلاس

- لاک غلط گیر سی کلاس

- پاک کن سی کلاس

- نوک اتود سی کلاس

- منگنه سی کلاس

- پانچ سی کلاس

- پرگار سی کلاس

- تخته رسم سی کلاس

خرید اینترنتی محصولات سی کلاس از دفتر دستک

در حال حاضر امکان خرید اینترنتی محصولات سی کلاس از فروشگاه اینترنتی دفتر دستک برای طرفداران این برند خوشنام وجود دارد. با صرف بودجه ای مناسب امکان خرید محصولات با کیفیت سی کلاس را در دفتر دستک خواهید داشت تا محصول در کمترین زمان برای شما در هر کجای ایران ارسال شود.

با محصولات سی کلاس روان بنویسید و نگران اشتباهات نگارشی نباشید! لاک غلط گیر سی کلاس انتخابی عالی برای اصلاحات نگارشی است.

قیمت محصولات سی کلاس در بازار

یکی دیگر از اهداف مهم برند سی کلاس بعد از تولید محصولات با کیفیت بالا، عرضه آن با قیمت بسیار مناسب است. همین ویژگی باعث محبوبیت این برند در میان کاربران شده است. شما نیز می توانید امتحان کنید. خرید اینترنتی سی کلاس از فروشگاه دفتر دستک با قیمت مناسب پیشنهاد ما به شماست.