دی تویز D-TOYS

معرفی برند دی تویز

شرکت دی تویز از سال 2001 شروع به تولید پازل های با کیفیت بالا نمود. این شرکت در شهر سنت جورج در کشور رومانی واقع شده است. یکی از ویژگی های منحصربفرد محصولات دی تویز استفاده از مواد با کیفیت بالا با محتوای قابل بازیافت است که آن را تبدیل به محصولی سازگار با محیط زیست نموده است.

مهم ترین هدف برند دی تویز D-TOYS تولید محصولات با استانداردهای بالا است. این استاندارد بالا شامل استفاده از روکش کتانی بر روی جعبه و قطعات پازل برای کاهش انعکاس خیره کننده نور و ارائه تصویر واضح و همچنین استفاده از تخته آبی درجه یک برای پشت قطعات است.

دی تویز مفتخر است که آثار هنری برجسته که توسط نقاشان دوره های مختلف و در سبک های مشهور هنری نقش شده است در کنار تصویر سازی های زیبا از داستان های کلاسیک ادبیات کودک همچنین عکس های زیبا از آثار معماری برجسته در جهان را در قالب پازل های چند تکه با کیفیت چاپ بسیار عالی تولید نماید.

آشنایی با محصولات دی تویز

محصولات دی تویز در چند گروه مختلف برای سنین مختلف طراحی و تولید می شوند که در اینجا با بخشی از این مجموعه های جذاب و هیجان انگیز آشنا می شویم:

- پازل دی تویز برای بزرگسال

پازل بزرگسال دی تویز به لحاظ تعداد قطعات و همچنین سبک تصاویر خود به چند مجموعه بسیار متنوع تقسیم شده است. قطعات پازل دی تویز مناسب برای گروه بزرگسال در مجموعه های 500 تکه، 1000 تکه و 2000 تکه طراحی و تولید می شوند. همچنین به لحاظ سبک تصاویر نیز شامل مجموعه های بسیار متنوعی است که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود:

- پازل مجموعه نقاشی نقاشان مشهور فعال در سبک های مختلف هنری مانند لئوناردو داوینچی، واسیلی کاندینسکی، اگون شیله، مونش، ونسان وانگوگ، دگا و ...

- پازل مجموعه جغد

- پازل مجموعه کارتون

- پازل حیوانات

- پازل پوسترهای معروف

- پازل فرش

- پازل کشف اروپا

- پازل هنر مصر

- پازل کاخ های فرانسه

- پازل مجموعه اسب

- پازل مکان های مشهور در جهان

- پازل تصاویر طبیعت

- پازل دی تویز برای کودکان

پازل کودک دی تویز نیز به لحاظ تعداد قطعات و همچنین سبک تصاویر خود به چند مجموعه بسیار متنوع تقسیم شده است. قطعات پازل دی تویز مناسب برای گروه کودک در مجموعه های 24 تکه، 35 تکه، 60 تکه، 100 تکه و 240 تکه طراحی و تولید می شوند. همچنین تصاویر پازل نیز شامل مجموعه های بسیار متنوعی برگرفته از داستان ها و حکایت های مشهور ادبیات کودک جهان است. در زیر تعدادی از مجموعه های پازل کودک دی تویز را نام می بریم:

- پازل داستان های لافونتن

این مجموعه بر گرفته از افسانه های نویسنده اخلاق مدار قرن هفدهم فرانسه ژان دولافونتن است. این نویسنده و شاعر فرانسوی برای خلق داستان ها و حکایت های اخلاق گرایانه به شهرت رسید.

- پازل جغد

- پازل دایناسور

- پازل داستان های کلاسیک

- پازل افسانه های پری

- پازل حیوانات

- پازل کریسمس

- پازل موجودات دریایی

- پازل حشرات

- پازل هرمی دی تویز

مجموعه ای ویژه و جدید که پازل های جذاب هرمی شکل چهار وجهی را ارائه می دهد.

خرید اینترنتی محصولات دی تویز از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک با هدف ارائه محصولات خلاقانه و جذاب برای سرگرمی افراد بزرگسال و کودکان و همچنین تشویق آنها به کار گروهی مجموعه متنوعی از پازل دی تویز را مناسب گروه های سنی مختلف عرضه نموده است. شما با اطمینان از کیفیت و اصالت کالا امکان خرید اینترنتی محصولات دی تویز را در سراسر ایران دارید تا در کمترین زمان بسته برای شما ارسال شود. یک سرگرمی گروهی برای همه اعضاء خانواده!

قیمت محصولات دی تویز در بازار

یکی از مهم ترین موارد در پازل که باعث تفاوت آنها با یکدیگر است کیفیت چاپ آنها است. با توجه به مواد اولیه بکار رفته در تولید پازل و کیفیت چاپ بسیار بالا پازل های دی تویز و ابعاد آنها، همچنین تعداد قطعات مجموعه های مختلف قیمت پازل دی تویز برای مصرف کنندگان مناسب در نظر گرفته شده است تا گروه های مختلفی توانایی خرید این سرگرمی خلاقانه و جذاب را داشته باشند.


خرید لگو، پازل اسباب بازی ساختنی با قیمت مناسب