اونر Owner

اتود
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
ماژیک وایت برد
ماژیک هایلایت
جامدادی
مداد تراش
پرگار
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تماس بگیرید
مداد رنگی
تماس بگیرید
تماس بگیرید
پاستل
تماس بگیرید
تماس بگیرید
ماژیک رنگ ثابت و سی دی
۴۸,۳۰۰ تومان
۴۸,۳۰۰ تومان
تماس بگیرید
تماس بگیرید
آبرنگ
تماس بگیرید
نوک اتود
۱۱,۴۰۰ تومان
تماس بگیرید
تماس بگیرید
پاک کن
۸,۵۰۰ تومان
اونر Owner

معرفی برند اونر (Owner)

اونر نام تجاری محبوب از کشور کره جنوبی در زمینه تولید انواع نوشت افزار، لوازم التحریر، ابزار رنگ آمیزی و لوازم اداری برای کودکان و بزرگسالان است که با بسته بندی های بسیار جذاب عرضه می شود.

شرکت اونر با تولید محصولات نوآورانه و بسیار متنوع از طراحی محصول تا بسته بندی آن همچنین توجه به جزئیات و انتخاب مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولات همواره تلاش نموده است محصولاتی منحصربفرد و با کیفیت و استاندارد بسیار بالا را روانه بازار نوشت افزار و لوازم التحریر نماید.

ایمنی و کیفیت محصول برای برند اونر Owner بسیار مهم است به همین دلیل است که تمام مشخصات مواد اولیه با جزئیات آن مطالعه می شود و به جدیدترین تکنولوژی های روز در تولید محصولات پایبند است تا کلیه استانداردهای بین المللی را در ایمنی و کیفیت محصولات اونر رعایت نماید. حاصل این تلاش تولید گروه متنوعی از محصولات بی خطر برای استفاده روزانه کودکان و بزرگسالان است.

آشنایی با محصولات اونر

محصولات اونر در گروه های متنوعی از نوشت افزار، لوازم التحریر، لوازم هنری و اداری طراحی و تولید می شوند که برخی از این محصولات عبارتند از:

- مداد سیاه اونر

- مداد قرمز اونر

- پاک کن اونر

- مداد تراش اونر

- اتود اونر

- خودکار اونر

- پرگار اونر

- مداد رنگی اونر

- آبرنگ اونر

- پاستل روغنی اونر

- ماژیک هایلایت اونر

- ماژیک وایت برد اونر

- چسب مایع اونر

- جامدادی اونر

در کنار این محصولات و برای کامل نمودن گروه محصولات اونر مجموعه لوازم اداری از قبیل ماشین حساب، منگنه، پایه چسب، کاتر، سوزن کش، گیره کاغذ، گیره دوبل، قیچی و ... نیز طراحی و تولید می شوند.

خرید اینترنتی محصولات اونراز دفتر دستک

در بازار لوازم تحریر ایران نیز نمایندگی اونر گروه متنوعی از محصولات این برند جهانی را عرضه نموده است. فروشگاه دفتر دستک در راستای اهداف خود که ارائه مجموعه کاملی از نوشت افزار، لوازم التحریر، لوازم هنری و اداری با کیفیت و حرفه ای از برندهای نامدار جهانی است گروه متنوعی از محصولات اونر را ارائه نموده تا امکان خرید اینترنتی لوازم التحریر اونر را برای مخاطبین در سراسر ایران فراهم نماید. کلیه محصولات اصل بوده و همراه با ضمانت سلامت فیزیکی کالا عرضه می شوند.

قیمت محصولات اونر در بازار

با توجه به کیفیت و کاربرد محصولات اونر و در مقایسه با محصولات مشابه دیگر قیمت محصولات اونر برای استفاده روزانه در مدرسه، دانشگاه و دفتر کار مناسب و مقرون بصرفه است. هنگام خرید اینترنتی محصولات اونر ممکن است در بازار آنلاین به قیمت های متفاوتی برخورد نمایید اما به این نکته توجه داشته باشید که کالای مشابه را به عنوان کالای اصل خریداری نکنید! فروشگاه دفتردستک اصالت و سلامت فیزیکی کلیه محصولات عرضه شده را ضمانت نموده و این محصولات را با مناسب ترین قیمت عرضه می نماید.