کول گیر Coolgear

قمقمه و بطری آب
کول گیر Coolgear

معرفی برند کول گیر

برند کول گیر Coolgear از سال 2000 میلادی با سبکی نوآورانه و پیشرو و رویکردی پر جنب و جوش و مبتکرانه شروع به طراحی و تولید مجموعه ای بسیار متنوع از انواع قمقمه، ماگ و فلاسک کرد. کول گیر با طراحی بطری های آب شگفت انگیز و ارائه موج جدیدی از انواع این محصول خود را از دیگر رقبا در بازار جهانی متمایز کرده است.

طراحان با استعداد شرکت کول گیر با بیش از 20 سال تجربه در زمینه طراحی قمقمه و بطری آب رنگارنگ و جذاب به شما کمک می کنند تا سبک شخصی خود را داشته باشید. استفاده از رنگ های شاد و روشن و طراحی ارگونومیک جزء ویژگی های منحصربفرد محصولات کول گیر است.

ما با محصولات خود در زمان فراغت رؤیای ساحل را در ذهن شما می پرورانیم!

آشنایی با محصولات کول گیر

همانطور که پیشتر اشاره شد محصولات کول گیر شامل مجموعه بسیار متنوعی از انواع بطری آب، ماگ و فلاسک است که با جنس بدنه و حجم متنوع در طرح های مختلف جهت کاربردهای متفاوت طراحی و تولید می شوند که در اینجا با بخشی از محصولات آشنا می شویم.

- بطری آب کول گیر

مجموعه بطری آب کول گیر با طیف متنوعی از اندازه و سبک طراحی مناسب برای استفاده روزانه در مدرسه، دانشگاه، باشگاه ورزشی، دفتر کار و سفر با بدنه پلاستیکی، دارای استوانه یخی حاوی ژل غیر سمی جهت خنک نگه داشتن نوشیدنی طراحی و تولید می شود که شامل رنگ های درخشان و بسیار محبوبی است.

- لیوان دوجداره کول گیر

این لیوان دو جداره درجه گرمی و یا سردی محتوای نوشیدنی شما را برای مدت زمان محدودی حفظ کرده و با توجه به پوشش درب و نی آن نوشیدن مایعات را بخصوص در حین رانندگی برای شما آسان می کند.

- ماگ مسافرتی کول گیر

این ماگ از جنس استیل با پوششی از سیلیکون بصورت درب دار طراحی و تولید می شود که مناسب قهوه و در کل نوشیدنی های گرم است چرا که می تواند گرمای نوشیدنی را تا زمان قابل توجهی حفظ نماید.

- فلاسک استیل کول گیر

این مجموعه رنگارنگ با عایق دوجداره امکان حفظ دمای نوشیدنی گرم را تا 6 ساعت و نوشیدنی سرد را تا 12 ساعت دارد.

خرید اینترنتی محصولات کول گیر از دفتر دستک

در فروشگاه دفتردستک مجموعه متنوعی از بطری آب کول گیر در طرح ها و رنگ های متنوع مناسب استفاده افراد بزرگسال و کودک عرضه شده است تا شما در سراسر ایران امکان خرید اینترنتی محصولات کول گیر را داشته باشید. دفتردستک متعهد است در کمترین زمان بسته شما را ارسال نماید. با اطمینان از اصالت و سلامت کالا آسوده خاطر از دفتر دستک خرید نمایید.

قیمت محصولات کول گیر در بازار

فروشگاه دفتردستک در راستای احترام به حقوق مصرف کننده مجموعه متنوعی از محصولات اصل و با کیفیت از برندهای جهانی را با قیمت مناسب در فضای کسب و کار آنلاین عرضه می نماید. کاربران در سراسر ایران می توانند خرید آنلاین کول گیر را در دفتر دستک با قیمت مناسب انجام دهند.