فور ام 4M

لگو، پازل و اسباب بازی ساختنی
فور ام 4M

معرفی برند فور ام

برند فور ام 4M به عنوان یک نام تجاری برتر در زمینه طراحی و تولید اسباب بازی و سرگرمی آموزشی برای کودکان و نوجوانان شناخته شده است. شرکت فور ام در شهر هنگ کنگ مستقر است که از سال 1993 با تعهد به خلاقیت و تولید محصولات مثبت آموزشی برای کودکان و نوجوانان همواره در حال رشد و تعالی بوده است. فور ام با ارائه محصولات خلاقانه روند یادگیری را برای کودکان سرگرم کننده و هیجان انگیز می نماید.

هدف محصولات فور ام نوآوری و آموزش و ایجاد فرصت هایی برای کودکان و نوجوانان جهت ایجاد و تحریک حس کنجکاوی مثبت و یادگیری از طریق اکتشاف، ایمنی بالا و اهمیت به ارزش های اجتماعی جامعه است.

آشنایی با محصولات فور ام

توسعه عملکرد اجرایی مغز یکی از جنبه های مهم آموزش کودکان است که بر توانایی آنها برای یادگیری و پردازش اطلاعات تا پایان عمر تأثیر می گذارد. اسباب بازی های آموزشی فور ام از طریق استفاده آسان و در عین حال پیچیده از علوم کاربردی و صنایع دستی باعث ایجاد جرقه و فعالیتهای مغزی بالاتر در کودکان می شود و آنها را به متفکران موفقی تبدیل می نماید.

طراحان فور ام محصولات را با نگرش اول ایمنی طراحی می نمایند. تمامی محصولات قبل از بسته بندی و عرضه به بازار به لحاظ ایمنی آزمایش می شوند. شرکت فور ام با همکاری با آزمایشگاه های معتبر کلیه محصولات را از مواد تشکیل دهنده تا استفاده نهایی آن در فعالیت های مختلف را کنترل می نماید تا مطمئن شود کلیه محصولات طبق آخرین استانداردهای جهانی تولید شده اند.

اسباب بازی های آموزشی 4M طیف گسترده ای از موضوعات آموزشی را در بر می گیرد و شامل بسته های علمی، بسته های هنری و صنایع دستی، بسته های روباتیک و موارد دیگر می شود. اسباب بازی های 4M این امکان را به شما می دهد که طیف وسیعی از کاردستی های آموزشی را درست کنید. شما می توانید یک ساعت بسازید، یک قلاب چوبی درست کنید، عروسک خود را بسازید یا اتاق خود را به یک سیاره تبدیل کنید! همه اینها یعنی لذتبخش تر کردن آموزش و یادگیری!

خرید اینترنتی محصولات فور ام از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک با عرضه چند مجموعه از این محصولات امکان خرید اینترنتی محصولات فور ام را برای همه والدینی که به پرورش و رشد خلاقیت و تواناییهای کودک خود اهمیت می دهند در سراسر ایران فراهم نموده است. سپری کردن ساعاتی شاد و پر از هیجان را با کودکان خود تجربه نمایید. با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا محصول مورد نظر خود را به راحتی از دفتردستک خرید نمایید.

قیمت محصولات فور ام در بازار

با توجه به کیفیت مواد اولیه بکار رفته در تولید محصولات فور ام و رعایت کلیه استانداردهای روز دنیا همچنین سازگاری محصولات با محیط زیست و البته هدف فور ام که آموزش علوم، فنون و صنایع دستی از طریق سرگرمی به کودکان است مجموعه این محصولات با قیمتی مناسب که جامعه هدف بیشتری را به خود جذب نماید در فروشگاه دفتردستک عرضه شده است. هدف ما حمایت از نوآوری در آموزش مفاهیم به همه کودکان است تا نسلی آگاه و خلاق را برای آینده پرورش دهیم.


خرید لگو، پازل اسباب بازی ساختنی با قیمت مناسب