روبوتایم Robotime

لگو، پازل و اسباب بازی ساختنی
روبوتایم Robotime

معرفی برند روبوتایم

در سال 2007 میلادی برند روبوتایم Robotime تأسیس و آغاز به کار نمود و تبدیل به یک برند مطرح جهانی در زمینه طراحی و تولید پازل سه بعدی چوبی و ساختنی های فکری شد. برند روبوتایم با ارائه محصولات نوآورانه، تخیلی و آموزشی در سراسر جهان مخاطبان بیشماری را جذب خود نمود.

هدف شرکت روبوتایم طراحی و تولید محصولات سرگرم کننده در عین حال تقویت و رشد توانایی و خلاقیت در افراد است. روبوتایم به چند دلیل عمده در جهان شهرت دارند:

- تجربه غنی در طراحی پازل سه بعدی

- اصالت و خلاقیت

- به کار بردن پیشرفته ترین تکنولوژی در تولید محصولات

- دارا بودن گواهینامه های بین المللی

- شرکت مستمر در رویدادهای جهانی مانند نمایشگاه های بزرگ جهانی

در طراحی و تولید محصولات روبوتایم کیفیت اولویت اول است. روبوتایم بطور مداوم برای بهبود محصولات خود به منظور دستیابی به استانداردهای جهانی تلاش نموده است چرا که معتقد است انسان مسیر رشد خود را با این محصولات خلاقانه با خوشحالی طی می نماید و به همین دلیل مشتریان وفادار بیشماری را در سراسر جهان در کنار خود گرد آورده است.

آشنایی با محصولات روبوتایم

پازل سه بعدی روبوتایم در مجموعه های متنوع و بسیار زیبایی طراحی و تولید شده اند. جنس تمامی قطعات به کار رفته در این پازل ها چوبی است که آن را تبدیل به محصولی سازگار با محیط زیست می نماید. در قطعات رنگ شده پازل نیز از رنگ بدون بو استفاده شده است. مجموعه های روبوتایم دارای اجزاء مینیاتوری و یکسری لوازم جانبی و ابزار مخصوص جهت مونتاژ قطعات است. همچنین هر مجموعه دارای یک دفترچه دستورالعمل انگلیسی برای نشان دادن نحوه جمع آوری مرحله به مرحله قطعات است.

برخی از این مجموعه های زیبا و منحصربفرد موزیکال نیز هستند! تمامی این ویژگی های روبوتایم را به یک محصول منحصربفرد مناسب برای هدیه دادن به گروه سنی 14 سال به بالا تبدیل نموده است. یک مجموعه خلاقانه که می توان بصورت فردی و گروهی ساعتها با آن سرگرم شد و در نهایت یک کاردستی زیبا برای دکور اتاق خواب و یا اتاق کار خواهید داشت. ساخت این پازل سه بعدی نیاز به صبر و حوصله و البته خلاقیت دارد.

امیدواریم در این سفر سرگرم کننده به ما ملحق شوید!

خرید اینترنتی محصولات روبوتایم از دفتر دستک

نمایندگی روبوتایم در ایران با عرضه این ساختنی خلاقانه و منحصربفرد طرفداران بسیاری را میان دوستداران پازل و ساختنی های سرگرم کننده به خود جذب نموده است. فروشگاه دفتر دستک با ارائه مجموعه متنوع و بسیار جذاب از محصولات روبوتایم این امکان را فراهم نموده است طرفداران پازل و ساختنی های سرگرم کننده در سراسر ایران امکان خرید اینترنتی محصولات روبوتایم را به آسانی داشته باشند. دفتردستک متعهد به ارائه محصولات اصل همراه با ضمانت سلامت فیزیکی کالا است.

قیمت محصولات روبوتایم در بازار

با توجه به ظرافت و کیفیت قطعات چوبی و رنگ شده محصولات روبوتایم که با دفترچه راهنما و ابزار تخصصی جهت مونتاژ قطعات همراه است و خلاقیتی که در طراحی مجموعه ها بکار رفته است برای خرید این محصول در مقایسه با پازل معمولی نیاز به صرف هزینه بیشتری است. اما اختصاص این بودجه جهت خرید یکی از مجموعه های روبوتایم با توجه به نتیجه نهایی کار و تأثیر آن در رشد مهارت های مختلف در زمینه ساخت ماکت و کاردستی یک سرمایه گذاری ارزشمند است.