فابل Fabl

تخته شاسی
۸۶,۵۰۰ تومان
۸۶,۵۰۰ تومان
۸۶,۵۰۰ تومان
۸۶,۵۰۰ تومان
گونیا و نقاله
۵۲,۵۰۰ تومان
۵۴,۰۰۰ تومان
خودکار
۳,۲۰۰ تومان
۳,۲۰۰ تومان
۳,۲۰۰ تومان
۳,۲۰۰ تومان
فابل Fabl

معرفی برند فابل

برند فابل Fabl یک محصول طراحی و ساخت ایران است که زیر پوشش شرکت فناوری بهینه لوازم ایرانیان خوشنام در سال 1380 شمسی آغاز به کار نمود. فابل با هدف تولید محصولات آموزشی در زمینه لوازم التحریر مهندسی شروع به طراحی و تولید گروه متنوعی از محصولات نمود. در حال حاضر محصولات تولید شده شرکت فابل در کلیه فروشگاه های معتبر لوازم التحریر و لوازم رسم و مهندسی در سراسر کشور عرضه می گردد.

در حال حاضر شرکت فابل یکی از بزرگ ترین و معتبرترین تولید کنندگان لوازم رسم و مهندسی و برخی از لوازم اداری در ایران است.

آشنایی با محصولات فابل

محصولات فابل در چند گروه عمده از محصولات رسم و مهندسی در حال طراحی و تولید است که عبارتند از:

- تخته رسم فابل

این محصول در دو مجموعه تخته رسم ثابت و تخته رسم متحرک در اندازه A3 تولید می شود که دارای یک عدد خط کش با واحد و مقیاس دقیق جهت رسم و نقشه کشی و همچنین مجهز به مکانیزم قفل به صورت دکمه فشاری برای حرکت دادن و ثابت نگهداشتن خط‌ کش است. در برخی از مجموعه ها یک عدد گونیا نیز در کنار خط کش عرضه شده است.

- خط کش فابل

تولید خط کش ساده از جنس پلاستیک شفاف در اندازه های مختلف در کنار تولید خط کش T که مخصوص رسم و نقشه کشی است و اشل مهندسی دو مقیاس یک مجموعه کامل و دقیق و پرکاربرد را ارائه نموده است.

- شابلون فابل

طراحی و تولید شابلون در شکل های هندسی متنوع مانند دایره، بیضی، مربع، مثلث و ...از جنس پلاستیک نشکن شفاف در کنار تولید شابلون مبلمان و پیستوله یکی دیگر از پرکاربردترین مجموعه محصولات فابل است.

- گونیا و نقاله فابل

طراحی و تولید انواع گونیا جفتی، گونیا تلفیقی و نقاله نیم دایره و نقاله دایره از جنس پلاستیک نشکن شفاف نیز یکی دیگر از گروه محصولات کاربردی در رسم و نقشه کشی است.

- تخته شاسی فابل

تخته شاسی تولید شده از پلاستیک نشکن در اندازه A4 به همراه گیره جهت نگهداشتن کاغذ و قابلیت ایستایی به وسیله قلم یکی دیگر از محصولات اداری تولید شده توسط فابل است.

- خودکار فابل

خودکار فابل با قطر نوشتاری 1 میلیمتر در چهار رنگ اصلی آبی، مشکی، قرمز و سبز ولید می شود که بسیار روان می نویسد. محصولی کاربردی و پرطرفدار برای استفاده روزانه در مدرسه، دانشگاه و دفتر کار.

خرید اینترنتی محصولات فابل از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک با عرضه لوازم تحریر دخترانه و لوازم تحریر پسرانه متنوع فابل شامل انواع تخته رسم، خط کش و شابلون، گونیا و نقاله، تخته شاسی و خودکار امکان خرید اینترنتی محصولات فابل را با قیمت مناسب برای کاربران در سراسر ایران فراهم نموده است. محصولات متنوع مهندسی شامل ابزار و نوشت افزار را با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا از دفتردستک خریداری نمایید.

قیمت محصولات فابل در بازار

با توجه به اینکه محصولات فابل تولید ایران است، کیفیت مواد اولیه و ساخت محصولات از بهترین مواد و مطابق با استانداردهای جهانی صورت گرفته و توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت با محصولات مشابه خارجی رقابت نماید و مجموعه محصولات رسم و مهندسی خود را با قیمت بسیار مناسب نسبت به نمونه های خارجی در بازار عرضه نماید.