میکروزد Microzed

معرفی برند میکروزد

گروه شرکت های عطرینه سازیبا با هدف بهره گیری از دانش فنی جهانی، ارائه راه حل های نوین و همچنین ایجاد پل ارتباطی میان شرکت های معتبر بین المللی و فعالان عرصه صنعت غذا در سال 1377 فعالیت خود را آغاز نمود.
با توجه به افزایش هزینه های تولید برای رسیدن به بهره وری مناسب اقتصادی، کاهش ضایعات و رعایت نکات بهداشتی ضرورت استفاده از مواد ضد عفونی کننده کارآمد احساس می شد، به همین منظور شرکت سازیبا بر آن شد تا در سال 1384 محصولات ضد عفونی کننده تخصصی را با نام تجاری میکروزد با استفاده از فرمولاسیون های روز دنیا و تحت شرایط GMP تولید نماید.

امروزه با توجه به گسترش انواع بیماری ‌های ویروسی و عفونی استفاده از مواد ضد عفونی کننده بخصوص در اماکن عمومی و مراکز بهداشتی و درمانی، شرکت ها و سازمان ها لازم و ضروری به نظر می ‌رسد. شرکت میکروزد از سال 84 توجه به این امر را جدی گرفته و دست به تولید انواع محصولات ضد عفونی کننده زده که این محصولات تخصصی را تحت با نام برند میکروزد Microzed راهی بازار مصرف کرد. این محصولات با استفاده از جدیدترین فرمولاسیون ‌های روز دنیا و شیوه صحیح تولید (Good Manufacturing Practice) تولید شده ‌اند. از ویژگیهای بارز این محصولات تأثیر زیاد بر انواع میکرو ارگانیسمها با کمترین اثرات سوء زیست محیطی است. همچنین این محصولات ضد عفونی کننده دارای ترکیباتی است جهت استفاده در مصارف مختلف پزشکی، دندان پزشکی، خانگی، شرکت ها و سازمان ها، سالن های آرایشی و باشگاه های ورزشی.

آشنایی با محصولات میکروزد

در دنیای امروز با توجه به اهمیت مسئله بهداشت عمومی و رعایت نکات بهداشتی در اماکن مختلف جهت پیشگیری از بیماری و جلوگیری از رشد انواع باکتری، قارچ و ویروس لازم است که از محصولات ضد عفونی کننده برای مصارف مختلف استفاده شود. از سال 98 با گسترش پاندمی کرونا در جهان نیاز به این مواد ضد عفونی کننده بیش از قبل احساس شد. محصولات میکروزد در چند گروه اصلی محلول ضد عفونی کننده را برای مصارف مختلف تولید نموده است که در اینجا با برخی از این محصولات که استفاده خانگی و اداری دارند آشنا می شویم.

- محلول ضد عفونی کننده دست میکروزد

این محلول دارای در حجم های مختلف عرضه می شود و ترکیبات آن شامل 70 % اتانول / ایزوپروپانول، نسل جدید ترکیبات آمونیوم کلراید چهار ظرفیتی است. حاوی مواد نرم کننده و سازگار با پوست دست است.

- محلول ضد عفونی کننده سطوح عمومی فلزی و غیر فلزی میکروزدا

این محلول نیز در حجم های مختلف عرضه می شود و ترکیبات آن شامل آمونیم کلراید نسل جدید است که مؤثر بر روی انواع قارچ، باکتری و ویروس است بدون ایجاد حساسیت تنفسی و اثر خورندگی بر روی سطوح و اشیاء.

- محلول ضد عفونی کننده فاقد الکل برای پوست های حساس میکرووات

این محصول شگفت انگیز فاقد الکل می باشد و ترکیبات آن شامل ترکیبات آمونیوم چهار ظرفیتی نسل جدید است و اشتعال زا نیست! این محصول با طیف ضد میکروبی گسترده مؤثر بر انواع باکتری های گرم مثبت و منفی،قارچ ها و ویروس های پوشش دار (از جمله آنفولانزا و کرونا) جهت استفاده برای افراد با حساسیت های پوستی عرضه شده است.

- ژل ضد عفونی کننده دست میکروزدا

دارای ترکیبات 70 % اتانول، کوپلیمرهای ویژه سازگار با بافت پوست و اثر بخشی سریع در 30 ثانیه و حاوی مواد نرم کننده است.

ویژگی کلی این محصولات این است که پس از استفاده نیاز به آبکشی ندارند و دارای اثربخشی سریع هستند.

خرید اینترنتی محصولات میکروزد از دفتر دستک

در فروشگاه دفتردستک علاوه بر لوازم تحریر دخترانه و لوازم تحریر پسرانه، گروه متنوعی از محصولات ضدعفونی کننده در حجم های مختلف عرضه شده است تا در خانه و محل کار فضایی تمیز و فاقد هر گونه آلودگی را داشته باشید. کلیه کاربران در سراسر ایران امکان خرید اینترنتی محصولات میکروزد را دارند تا در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر برای ایشان ارسال شود.

قیمت محصولات میکروزد در بازار

قیمت کلیه محصولات ضدعفونی کننده مطابق با قیمت مصوب و درج شده بر روی کالا است که مورد تأیید سازمان تعزیرات و در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده است. پس با اطمینان از اصالت و قیمت مناسب هر محصول کالای مورد نظر خود را به آسانی خریداری نمایید.