کلاگز Kellogg's

ظرف غذا
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
۸۶,۰۰۰ تومان
قمقمه و بطری آب
کلاگز Kellogg's

معرفی برند کلاگز

شرکت کلاگز یک مجموعه تولید مواد غذایی آمریکایی است که از سال 1906 فعالیت خود را آغاز نموده است. گروه اصلی محصولات کلاگز شامل تولید انواع غذاهای ساده و رژیمی تهیه شده از غلات مختلف است که بیشتر با شیر مصرف می شود. در کنار این موارد می توان به انواع کراکر و شیرینی های رژیمی نیز به عنوان اصلی ترین محصولات برند کلاگز Kellogg’s اشاره نمود. امروزه نمایندگی کلاگز در بیش از 180 کشور جهان محصولات متنوع این شرکت را عرضه می نماید. در سالهای اخیر و با توجه به اهمیت رژیم غذایی سالم بخصوص در شهرهای بزرگ و صنعتی، کلاگز به تولید مجموعه ای از محصولات جانبی مانند طراحی و تولید ظرف غذا و کاسه های رنگارنگ، بطری نی دار و ماگ های مسافرتی روی آورده است که به شدت مورد استقبال قرار گرفت.

کلاگز متعهد به تولید محصولات با کیفیت برای دنیایی سالم تر است.

آشنایی با محصولات کلاگز

محصولات کلاگز شامل مجموعه ای متنوع از غذاهای رژیمی سالم تهیه شده از انواع دانه های غلات و محصولات جانبی مرتبط با آن است که در اینجا با این مجموعه رنگارنگ آشنا خواهیم شد.

- کورن فلکس کلاگز

- لیوان کلاگز

این لیوان از بهترین نوع پلاستیک شفاف بصورت دوجداره تولید می شود که بر روی بدنه آن تصاویری جذاب از شخصیت های کارتونی جذاب چاپ شده است. همچنین لیوان ها دارای درب و یک عدد نی رنگی هستند که ظاهری جذاب و کاربردی به محصول می بخشد.

- کاسه کلاگز

این ظروف با هدف استفاده برای مخلوط شیر و کورن فلکس در دو شکل کروی و مخروطی در رنگ های بسیار شاد از جنس ملامین نشکن تولید می شود. این ظروف نیز با تصاویری جذاب از شخصیت های مشهور کارتونی تزئین شده اند که می تواند با لیوان دوجداره کلاگز تبدیل به یک مجموعه کامل و کاربردی شود.

خرید اینترنتی محصولات کلاگز از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک علاوه بر لوازم تحریر پسرانه و لوازم تحریر دخترانه برای کامل نمودن گروه محصولات خود مجموعه متنوعی از لیوان و کاسه کلاگز را در طرح های متنوع و رنگانگ عرضه نموده است که یک مجموعه جذاب و دوست داشتنی برای هدیه به کودکان بشمار می رود. شما از هر کجای ایران امکان خرید اینترنتی محصولات کلاگز را در دفتردستک دارید تا در کمترین زمان برای شما ارسال شود. دفتردستک متعهد است کلیه محصولات را با ضمانت اصالت و سلامت کالا عرضه نماید پس با اطمینان خرید خود را ثبت نمایید.

قیمت محصولات کلاگز در بازار

با توجه به کیفیت تولید و مواد اولیه بکار رفته در محصولات کلاگز، همچنین در مقایسه با محصولات مشابه در بازار فروشگاه دفتردستک با توجه به اهمیت حقوق مصرف کننده محصولات جانبی کلاگز را با قیمت عالی عرضه نموده است تا امکان خرید آن برای گروه های مختلف کاربران به راحتی وجود داشته باشد.