انجینو Engino

لگو، پازل و اسباب بازی ساختنی
۲,۷۳۳,۰۰۰ تومان
۲,۴۰۵,۰۰۰ تومان
انجینو Engino

معرفی برند انجینو

کوستاس سیساموس در سال ۲۰۰۴ برند انجینو ENGINO را در قبرس پایه گذاری کرد. او که مدرك مهندسى مکانیک داشت به مدت ۱۰ سال به تدریس طراحى و تکنولوژى در مدارس ابتدایى مشغول بود. با این دید که دانش ‌آموزان را در حل بهتر مشکلات و تبدیل‌ شدن به مخترعان آینده یارى کند، سیستم جدیدى از اتصالات مدولار را طراحى کرد که می ‌توانست به دانش ‌آموزان این توانایى را بدهد که سریع ‌تر و آسان ‌تر مدل‌ هاى فنى کاملاً کاربردى بسازند.
جایزه تحقیقاتى اتحادیۀ اروپایى تأمین ‌کننده سرمایۀ ۳ سال اول تحقیق و توسعه شرکت اجینو بود و اولین سرى از مجموعه ‌هاى انجینو در سال ۲۰۰۷ وارد بازار شد و توجه خریداران بین ‌المللى اسباب ‌بازى و متخصصان آموزشى را به خود جلب کرد.
قابلیت چفت‌ شدن قطعات این سیستم در حالتهای مختلف ضمن حفظ روش هاى ساده تولید ویژگى منحصر به فردى بود که امکانات گسترده ‌اى را عرضه می ‌کرد. از زمان راه‌ اندازى این برند، محصولات انجینو چندین جایزه ملّى و بین‌ المللى دریافت کرده است، در همین حال بخش تحقیق و توسعه ابداعات را توسعه داده و انجینو را به نسل سوم اسباب ‌بازی ‌های ساختنی ارتقاء داده است.
هم‌ اکنون با خط تولید بیش از ۶۰ سرى محصول از طراحی ‌ها و عملکرد ساده گرفته تا سیستم‌ هاى خورشیدى و روباتیک ‌هاى بی‌ سیم انجینو یکى از کمپانی‌ هاى در حال رشد سریع در این زمینه است. انعکاس این موفقیت را مى ‌توان در توسعۀ کارخانۀ کاملاً اتوماتیک در قبرس و استقرار استانداردهاى جدید تولید در اروپا با ارائه یکپارچگى عمودى از ایده ‌پردازى تا ساخت و خرده‌ فروشى مشاهده کرد.

آشنایی با محصولات انجینو

انجینو در راستای طراحی و تولید مجموعه ای متنوع از اسباب بازی ساختنی انجینو که در کنار جنبه آموزشی آن، در رشد خلاقیت و پرورش توانایی های کودکان و نوجوانان تأثیر مستقیم دارند در چند گروه اصلی به طراحی و تولید این ساختنی های سرگرم کننده و آموزشی پرداخته است که در اینجا به آن اشاره می کنیم:

- ساختنی روباتیک انجینو

- ساختنی مکانیک انجینو

- ساختنی ماشین انجینو

- ساختنی موتور انجینو

- ساختنی هواپیما انجینو

هدف از طراحی این مجموعه ها آموزش مفاهیم و قوانین علم فیزیک و مکانیک در کودکان و نوجوانان است تا با استفاده از ابزارها و اتصال دهنده هایی که در هر بسته ارائه شده است شکل های متنوعی از ماشین، موتور، هواپیما و روبات را بسازند. جنس کلیه قطعات این ساختنی از پلاستیک ABS و TPE است که کاملاً غیر سمی هستند.

خرید اینترنتی محصولات انجینو از دفتر دستک

نمایندگی انجینو در ایران با عرضه مجموعه های بسیار متنوع از این محصولات، کودکان و نوجوانان را با دنیایی شگفت انگیز و پر از خلاقیت آشنا کرده و به آنها جسارت ساخت و پیاده سازی ایده هایشان را بخشیده است. فروشگاه دفتردستک نیز در راستای استراتژی های خود که عرضه محصولات با کیفیت آموزشی و کمک آموزشی و البته خلاقانه است مجموعه متنوعی از محصولات انجینو را در بخش بازی و سرگرمی ارائه نموده است تا کاربران در سراسر ایران امکان خرید این محصولات شگفت انگیز و خلاقانه را داشته باشند. یک هدیه جذاب و منحصربفرد برای کودکان و نوجوانان.

قیمت محصولات انجینو در بازار

یکی از ویژگی های هر محصول انجینو ارائه دستورالعمل برای ساخت چند مدل ماشین، موتور، هواپیما یا روبات با استفاده از یک مجموعه واحد از ابزار است. با توجه به این ویژگی و اینکه مجموعه نیمه حرفه ای و یا حرفه ای انجینو است قیمت محصولات متغیر است. اما با توجه به ساختار کلی این مجموعه قیمت آن نسبت به دیگر سرگرمی های موجود در بازار که برای کودکان و نوجوانان ارائه شده اند کاملاً مقرون بصرفه است و با صرف بودجه ای مناسب می توانید یکی از مجموعه های هیجان انگیز انجینو را خریداری نمایید. فروشگاه دفتردستک محصولات انجینو را با قیمتی مناسب عرضه می نماید و در کمترین زمان ممکن کالا برای شما ارسال می شود.