پست ایت Post-it

ست رومیزی
۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۱,۴۴۰,۰۰۰ تومان
۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان
۱,۴۸۵,۰۰۰ تومان
پست ایت Post-it

معرفی برند پست ایت

در سال 1968 میلادی دکتر اسپنسر سیلور در شرکت 3M در حال تلاش برای تولید چسبی بسیار قوی بود که به طور اتفاقی به فرمول چسبی با اثر کم و قابل استفاده مجدد دست یافت. سیلور برای 5 سال متوالی اختراع خود را در شرکت 3M به صورت رسمی و در سمینارها مطرح کرد ولی کسی با او همراه نشد! در سال 1974 شخصی به نام آرتور فرای که در یکی از سمینارهای او شرکت کرده بود با ایده استفاده از این چسب برای الصاق یادداشت به کتاب های خطی با او همراه شد. سپس فرای به طور رسمی حق امتیاز این چسب را برای توسعه ایده خود از شرکت 3M کسب کرد.
رنگ زرد استفاده شده برای کاغذ یادداشت چسبان به طور اتفاقی انتخاب شد زیرا آزمایشگاه مجاور برند پست ایت Post-it تنها کاغذ باطله ای که برای استفاده در تولید این یادداشت چسبان موجود داشت کاغذ باطله رنگ زرد بود!
در سال 1977 محصول اولیه در چهار شهر به فروش گذاشته شد که فروش ناامید کننده ای داشت. یک سال بعد شرکت پست ایت نمونه های رایگانی از محصول را مستقیماً به مصرف کنندگان در چندین شهر فرستاد و موفق شد رضایت 94% آن ها را برای خرید چنین محصولی جلب نماید و سرانجام در سال 1979 با عنوان پست ایت معرفی و از 6 آوریل 1980 در سرتاسر آمریکا جهت فروش سراسری عرضه گردید. در سال های پس از آن نمایندگی پست ایت در کانادا و اروپا نیز شروع به فعالیت کردند.
در سال 2003 محصولات پست ایت با چسبی قوی تر با قابلیت الصاق روی سطوح ناهموار عمودی به بازار آمد که دارای رنگ های متنوع و ابعاد مختلفی بود.

آشنایی با محصولات پست ایت

بطور کلی پست ایت شامل انواع کاغذ یادداشت چسبان و محصولات مرتبط با این خانواده می شود که در رنگ و اندازه های متنوع طراحی و تولید می شوند و بخصوص در شرکت ها و سازمان ها محصولاتی کاربردی و محبوب هستند. قبل از خرید اینترنتی پست ایت در اینجا شما را با مجموعه محصولات پست ایت آشنا می کنیم.

- کاغذ یادداشت چسبان پست ایت

اصلی ترین محصول پست ایت طراحی و تولید انواع کاغذ یادداشت چسبان در اندازه های متنوع کوچک، متوسط و بزرگ و رنگارنگ است که جنس برخی از این یادداشت ها ضد آب بوده جهت استفاده در مناطق مرطوب.

با کاغذ یادداشت چسبان پست ایت هیچ کاری فراموش نمی شود.

- نگهدارنده کاغذ یادداشت چسبان پست ایت

- دستمال پاک کننده وایت برد پست ایت

- فلش چسبان پست ایت

این فلش های رنگی و کوچک برای علامت گذاری محل امضاء و یا ثبت اطلاعات در اسناد و مدارک است تا هیچ گزینه ای فراموش نشود. محصولی کوچک اما کاربردی در شرکت ها و سازمان ها.

- نشانه گذار صفحه پست ایت

ابن کاغذهای یادداشت چسبان رنگارنگ که در ابعاد کوچ طراحی شده اند کمک می کنند تا صفحات مورد نظر شما در یک کاتالوگ و یا کتاب و یا جزوات درسی به راحتی نشانه گذاری شوند.

- صفحات سه پایه پست ایت

- صفحات منعطف پست ایت

خرید اینترنتی محصولات پست ایت از دفتر دستک

فروشگاه دفتر دستک با عرضه چند محصول اصلی از برند پست ایت شامل انواع کاغذ یادداشت چسبان در اندازه و رنگ های متنوع و فلش چسبان شما را در انجام مسئولیت های روزانه یاری می رساند تا بدون نگرانی و آسوده کلیه برنامه های کاری خود را پیاده نمایید. همچنین امکان خرید اینترنتی محصولات پست ایت در سراسر ایران برای شما فراهم شده است تا با اطمینان از اصالت و سلامت کالا خرید خود را ثبت نمایید.

قیمت محصولات پست ایت

این محصول کوچک اما بسیار کاربردی در هر بسته دارای صفحات بسیاری است و با توجه به کیفیت چسب بکار رفته در آن طی مرور زمان قدرت چسبندگی خود را از دست نمی دهد در نتیجه خرید یک بسته از این محصول تا مدت ها می تواند نیاز شما را تأمین نماید و کاملاً مقرون بصرفه است.