اسکاچ Scotch

اسکاچ Scotch

معرفی برند اسکاچ

برند اسکاچ Scotch یکی از برندهای برتر در زمینه تولید ملزومات اداری است. اسکاچ یکی از زیرمجموعه های کمپانی بزرگ و نامدار 3M است که در زمینه های متفاوتی اعم از طراحی و تولید مواد شیمیایی و چسب، نوشت افزار، ملزومات اداری و... فعالیت می کنند. امروزه نمایندگی اسکاچ در کشورهای مختلف فعال است و محصولات خود را به بیش از 200 کشور در سطح دنیا ارسال می کند.

اسکاچ با وجود اینکه یک علامت و نام تجاری شناخته شده است اما به عنوان یک اصطلاح نیز استفاده می شود که به معنای زخم و خراش است و اولین محصولات تولید شده با این نام در زمینه تولید انواع نوار چسب جهت استفاده های خانگی و صنعتی بوده است.

آشنایی با محصولات اسکاچ

همانطور که پیشتر اشاره شد امروزه انواع متنوعی از محصولات با نام تجاری اسکاچ طارحی و تولید می شوند که مصارف خانگی، اداری و صنعتی دارند. در این قسمت با مجموعه محصولات اسکاچ آشنا می شویم.

- چسب مایع اسکاچ

این مجموعه شامل انواع چسب قطره ای، تیوپ چسب مایع، اسپری چسب همه کاره است.

- چسب نواری اسکاچ

این مجموعه شامل انواع چسب نواری ساده شفاف، چسب نواری مات، چسب دوطرفه، چسب فومی جهت استفاده در فضای باز و فضای بسته است.

- قیچی اسکاچ

این مجموعه شامل طراحی و تولید انواع قیچی با تیغه های فولادی ضد زنگ و بسیار تیز در اندازه های مختلف است.

- پایه چسب اسکاچ

این محصول بسیار باکیفیت و کاربردی دارای تیغ برش تیز و صفحه پلاستیکی در زیر پایه چسب جهت جلوگیری از لغزش آن بر روی میز می شود، یک انتخاب مطمئن برای تجهیز نمودن میز کار است.

- دستگاه لمینت اسکاچ

یکی از محصولات پرطرفدار اسکاچ طراحی و تولید دستگاه لمینت برای لمینت کردن تصاویر و اسناد در اندازه های مختلف است.

- ورق بسته بندی اسکاچ

این محصول بسیار کاربردی و منحصربفرد انقلابی در صنعت بسته بندی به حساب می آید. به جای استفاده از جعبه ها که حجم زیادی را می گیرند این ورق های چند لایه که از همان مواد کیسه های پلاستیکی و البته قابل بازیافت تولید می شوند برای بسته بندی یک انتخاب مناسب به حساب می آید.

- پد نمدی اسکاچ

این پدهای نمدی بسیار پرکاربرد برای نصب کردن در زیر پایه ها صندلی و میز جهت جلوگیری از ایجاد سر و صدا در هنگام جابجایی است.

خرید اینترنتی محصولات اسکاچ از دفتر دستک

فروشگاه دفتر دستک با هدف عرضه محصولات با کیفیت و کاربردی جهت تجهیز نمودن دفتر کار حتی ارائه محصولات کاربردی که در هر خانه مورد نیاز است، محصولات متنوعی از برند اسکاچ را شامل انواع چسب و پایه چسب و قیچی عرضه نموده است و شما امکان خرید اینترنتی این محصولات با کیفیت و کاربردی را در هر کجای ایران دارید. با اطمینان از اصالت و کیفیت کالا به راحتی و آسوده خاطر سفارش خود را در دفتردستک ثبت نمایید تا در کمترین زمان بسته برای شما ارسال شود.

قیمت محصولات اسکاچ در بازار

با توجه به کیفیت برتر محصولات اسکاچ و محدود بودن محصولات این برند جهانی در بازار ایران فروشگاه دفتردستک برخی از محصولات پرمصرف این برند جهانی را با قیمت بسیار مناسب عرضه نموده است که در مقایسه با محصولات مشابه از دیگر برندهای موجود در بازار یک قیمت استثنایی محسوب می شود.