کورس Kores

استامپ و جوهر استامپ
۳۲,۵۰۰ تومان
۳۲,۵۰۰ تومان
لاک غلط گیر
چسب
کورس Kores

معرفی برند کورس

کورس یک برند بین المللی برجسته طراحی و تولید لوازم تحریر و محصولات اداری است که برای محصولاتی از قبیل چسب، چسب دو طرفه، چسب مایع، چسب ماتیکی شناخته شده است. برند کورس Kores در سال 1887 توسط ویلهلم کورسکا پایه گذاری و شد. هیئت مدیره جهانی شرکت کورس در وین پایتخت اتریش مستقر است و دفاتر اصلی آن در جمهوری چک (پراگ)، آلمان، مکزیک،کلمبیا (بوگوتا) و ونزوئلا (کاراکاس) است.
در اوایل قرن بیستم شرکت کورس گسترش یافت و به عنوان یکی از اولین شرکت های جهانی که محصولات تولیدی شیمیایی مانند کاغذ کاربن را تولید می کند شناخته شد. پس از کاهش فروش کاغذ کاربن به علت تغییر فناوری کورس شروع به تمرکز بر روی تولید انواع چسب نمود و به گسترش کسب و کار در بازارهای شرق اروپا، غرب اروپا و ایالت متحده پرداخت. در سال 2000 تحت رهبری پیتر کورسکا کورس شروع به نوآوری تعداد زیادی از محصولات مانند لاک غلطکی اسکوتری، چسب چوب و دیگر محصولات کرد، همچنین یکی از بزرگترین مجموعه های کاغذ یادداشت رنگی را برای نشانه گذاری معرفی کرد. از آن زمان کورس هر سال محصولات جدیدی را در زمینه لوازم تحریر و لوازم اداری روانه بازار نموده است.

اخیراً پیام مدیر عامل شرکت کورس کریسس کورسکا بعد از گذشت130 سال از پایه گذاری این برند به این شرح است: انتظار می رود که آینده ای را در پیش بگیریم که کورس در حال توسعه محصولات با کیفیت بالا و نوآورانه با رویکرد سبک زندگی مدرن و متناسب با نیازهای دانش آموزان و دانشجویان و شرکت های امروزی باشد.

آشنایی با محصولات کورس

گروه محصولات کورس بسیار متنوع و کاربردی طبقه بندی شده و توانسته است محصولاتی با استاندارد جهانی و کیفیت بالا را به بازار لوازم تحریر و لوازم اداری عرضه نماید. در این بخش شما با مجموعه محصولات این برند جهانی آشنا خواهیم شد.

- استامپ و جوهر استامپ کورس

در چهار رنگ اصلی مشکی، آبی، سبز و قرمز تولید و روانه بازار شده است و گزینه ای بسیار مناسب برای استفاده شرکت ها، سازمان ها و دفاتر ثبت و آموزشگاه ها بشمار می رود.

- چسب کورس

تولید انواع چسب مایع، چسب همه کاره، چسب چوب و ... با کیفیت و استاندارد جهانی یکی دیگر از دستاوردهای این برند جهانی محسوب می شود.

- غلط گیر کورس

انواع غلط گیر در دو گروه لاک غلط گیر و غلط گیر نواری تولید می شود.

- مداد رنگی کورس

- پاک کن کورس

- پرگار کورس

- کاغذ کاربن کورس

- نوشت افزار کورس

این مجموعه شامل انواع خودکار و ماژیک می شود تا گروه محصولات کورس را با شایستگی کامل نماید.

- تراش کورس

- کارتریج پرینتر کورس

- یادداشت چسبان کورس

- قیچی کورس

خرید اینترنتی محصولات کورس از دفتر دستک

فروشگاه دفتردستک با هدف عرضه برترین محصولات لوازم تحریر و لوازم اداری گروهی از محصولات کورس را که از آن جمله می توان به استامپ و جوهر استامپ کورس در رنگ های متنوع، انواع چسب کورس و غلط گیر اشاره نمود عرضه کرده تا یک سبد کامل از کاربردی ترین لوازم اداری را با بهترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. هم اکنون شما در هر کجای ایران امکان خرید اینترنتی محصولات کورس را در فروشگاه دفتردستک دارید تا با اطمینان از اصالت و سلامت فیزیکی کالا یک خرید موفق را تجربه نمایید.

قیمت محصولات کورس در بازار

با توجه به مصرفی بودن محصولات کورس و کیفیت مرغوب این محصولات که مناسب با سبک زندگی امروزی طراحی و تولید شده اند قیمت تأیین شده برای عرضه محصولات مقرون بصرفه بوده و با استراتژی کاهش هزینه ها در شرکت ها و سازمان ها همخوانی کامل دارد.