وی وی تک Vivitek

ویدئو پروژکتور
وی وی تک Vivitek

معرفی برند وی وی تک

برند وی وی تک Vivitek یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات کمک آموزشی مانند ويدئو پروژکتور برای مصارف خانگی، سينمايی، آموزشی، سالن های بزرگ و اتاق کنفرانس است که در زمينه توليدات محصولات پيشرفته و خلاقانه پيشگام شمرده می شود. برای نمونه می توان به توليد اولين لامپ های با کيفيت LED برای سينمای خانگی و همچنين توليد اولين ويدئو پروژکتور قدرتمند خانگی به نام Qumi اشاره نمود که بازار هدف وسيعی را به خود اختصاص داده است. همچنين يکی از پيشگامان توليد پروژکتورهای DLP از کارخانه تگزاس اينسترومنتز می باشد.
شرکت وی وی تک متعهد گرديده است که با ارائه محصولات با کيفيت بالا رضايت مشتريان را تأمین نماید؛ همچنين جهت پاسخگويی به نيازهای بازار تمام تلاش خود را کرده است.
خط مشی سيستم اينگونه پايه ريزی شده است که در تمام مراحل برنامه ریزی و اجرا و همچنين در زمينه توليد و تجارت مسئولانه فعاليت کند. وی وی تک متعهد است تمام مراحل توليد محصولات خود را به گونه ای تعبيه نماید که به محيط زيست آسيبی نرساند؛ برای نمونه می توان به لحيم کاری بدون سرب، سيستم های خنک کننده هوشمند و ... که در کارخانه های سبز توليد می گردد اشاره نمود.

آشنایی با محصولات وی وی تک

همانطور که پیش از این عنوان شد محصولات وی وی تک در زمینه طراحی و تولید تجهیزات کمک آموزشی فعالیت دارد که در اینجا با گروهی از این محصولات آشنا خواهیم شد.

- ویدئو پروژکتور وی وی تک

این گروه که اصلی ترین محصولات وی وی تک را در خود جای می دهد شامل انواع ویدئو پروژکتور برای استفاده آموزشی، اداری، خانگی در فضاهای کوچک و بزرگ است.

- کیت وایرلس وی وی تک

- صفحه نمایش وی وی تک

- اکسس پوینت وی وی تک

خرید اینترنتی محصولات وی وی تک از دفتر دستک

در فروشگاه دفتردستک چند مدل از ویدئو پروژکتور وی وی تک عرضه شده است که مناسب تجهیز نمودن کلاس درس و اتاق جلسات است. شما با اعتماد در خصوص اصالت و سلامت فیزیکی کالا امکان خرید اینترنتی محصولات وی وی تک را در سراسر ایران خواهید داشت تا در زمانی کم کالا برای شما ارسال گردد.

قیمت محصولات وی وی تک در بازار

با توجه به نوع محصولات که تجهیزات کمک آموزشی و دیجیتال محسوب می شوند و با توجه به پیشرفت های روزانه در طراحی و امکانات این گروه از محصولات همچنین عمر طولانی آنها، نیاز به صرف بودجه قابل توجهی برای خرید این محصولات است. البته صرف این بودجه در اصل یک سرمایه گذاری بلند مدت به حساب می آید که تا چندین سال به آسانی از امکانات ویژه این محصولات استفاده نمایید.