با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ماژیک رنگ ثابت و سی دی

تنظیم جهت نزولی

   

11 آیتم

ماژیک رنگ ثابت و سی دی

تنظیم جهت نزولی

   

11 آیتم

توضیحات:

ماژیک رنگ ثابت و ماژیک سی دی:

ماژیک نوعی قلم است که نوک آن از نمد فشرده ساخته شده و دارای یک مخزن جوهر نیز می باشد. بدنه ماژیک ها معمولاً پلاستیکی بوده و دارای کلاهک هستند که این کلاهک از خشک شدن جوهر جلوگیری می نماید و کاربردهای متفاوتی دارند.

از دیگر انواع ماژیک، ماژیک های رنگ ثابت و پاک نشو یا پرمننت (Permanent) هستند که بر روی سطوح مختلف جهت علامتگذاری و یا نوشتن کاربرد دارند و پاک نمی شوند و در رنگ های مختلف تولید و عرضه می گردند.

نوک ماژیک ها معمولا به دو صورت تخت و گرد تولید می شوند که برای کاربردهای مختلفی از جمله خوشنویسی، رسم شکل و نمودار مورد استفاده قرار می گیرند. ضخامت نوشتاری ماژیک ها نیز متنوع است اما پرکاربردترین ضخامت نوشتاری 2.5 تا 3.5 میلیمتر است.

برندهای معتبر و نامدار تولید ماژیک امروزه از جوهرهای فاقد بو در تولیدات خود استفاده می نمایند همینطور برای حفظ سلامتی بیشتر کاربران از کاربرد موادی همچون زایلن، تولوئن و بنزین امتناع می کنند.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک ماژیک های رنگ ثابت از معتبرترین برندهای جهانی و تولید داخل در بسته بندیها و رنگ های متنوع با بهترین قیمت در بازار نوشت افزار و تحریر همچون استابیلو (Stabilo)، استدلر (Steadtler)، فابرکاستل (Faber-Castell)، آرت لاین (Artline) و کنکو (Canco) عرضه گردیده است و کاربران اطمینان خواهند داشت که کالا اصل و استاندارد را خریداری کرده اند.

همچنین از دیگر انواع ماژیک که به نوعی تخصصی محسوب می شود می توان به ماژیک های صنعتی نیز اشاره نمود که بر پایه روغن تهیه شده و بر روی سطوح مختلف اثر گذار هستند و برای محیط های صنعتی و بیرونی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. چرا که در اثر قرار گرفتن در نور خورشید و یا برف و باران به هیچ عنوان پاک نمی شوند. این ماژیک ها نیز در رنگ های متنوع تولید می شوند که از بهترین های این نمونه می توان از ماژیک صنعتی روغنی پین یونی (Uni) نام برد که در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک در 4 عرضه شده است.