با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گچ تخته سیاه

تنظیم جهت نزولی

   

3 آیتم

گچ تخته سیاه

تنظیم جهت نزولی

   

3 آیتم

توضیحات:

گچ تخته سیاه:

گچ تخته سیاه از ترکیبات کربنات کلسیم که نوعی سنگ آهک است با آب در رنگ های متنوعی تولید و عرضه می گردد. گچ تخته سیاه عمدتاً به شکل استوانه ای گرد و یا چهار وجهی تولید می شود. عمدتاً گچ نرم تخته سیاه باعث ایجاد ابری از گرد و غبار شده و برخی آن را یکی از دلایل ایجاد مشکلات تنفسی می دانند! به همین دلیل امروزه به دلیل رعایت نمودن اصل سلامت محصول گچ بدون گرد و غبار تولید می شود؛ این ویژگی همینطور باعث شده تا گرد و غبار گچ به پوست دستان شما نیز منتقل نشده و باعث ایجاد حساسیت پوستی نشود.

امروزه در بسیاری از کافه ها و رستوران ها برای جلب توجه عابرین و اطلاع آنها از منو روزانه از تخته سیاه استفاده می شود، حتی در برخی شرکت ها نیز لیست کارهای روزانه تیم به همراه یک شعار انگیزشی بر روی تخته سیاه نوشته می شود تا کل اعضاء تیم از اهداف و برنامه ها اطلاع یابند! مجموعه این محصول یادآور خاطرات دوران مدرسه و بازی های کودکانه است که باعث می شود علیرغم ابزارهای مختلف دجیتالی باز هم از این ابزار ساده و کاربردی در محیط های مختلف استفاده شود.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک گچ تخته سیاه از برند پریمو (Primo) در بسته ها و رنگ های متنوع عرضه گردیده است تا شما برنامه ها و پیام های روزانه خود را با اطمینان بر روی تخته سیاه بنویسید!