با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

چسب

تنظیم جهت نزولی

   

14 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

14 آیتم

توضیحات:

چسب:

از نظر تاریخی چسب از کلاژن حیوانی به ویژه استخوان گرفته می شده. در حقیقت کلمه "کلاژن" از واژه "چسب" به یونانی گرفته شده است. مواد چسبنده مختلف در اصل یک ماده پروتئینی سخت ژلاتینی هستند که با پختن مواد کلاژن (مانند پوست یا استخوان حیوانات) تولید می شوند. این ماده جذب آب می شود تا یک محلول چسبناک با خاصیت چسبندگی قوی ایجاد کند.

این ماده بر پایه پلیمر ساخته شده است که برای اتصال طیف گسترده ای از سطوح مختلف با هم استفاده شود. چسب ها می توانند برخی از قوی ترین پیوندها و اتصالات را بین دو بستر مختلف ایجاد کنند که گاهی از جوش و پیج و مهره و پرچ مکانیکی هم قوی تر هستند!

چسب ها با استفاده از همان نیروهای مولکولی که مواد را در کنار هم قرار می دهند کار می کنند اما برای ایجاد پیوندی قوی و ماندگار ابتدا باید بستر و محیط در اصطلاح مرطوب شود. این قابلیت "مرطوب شدن" ایجاد انرژی برای فراهم آوردن تماس مولکولی لازم بین چسب و سطح زیرلایه است که چسبندگی را امکان پذیر میکند. چسبندگی در اصل فعل و انفعالات ایجاد شده ما بین دو سطح است که توسط پیوندی شیمیایی ایجاد می شود.

به مرور زمان و با پیشرفت تکنولوژی جهت سهوات انجام کارها گونه های متنوعی از چسب با کاربردهای متنوع طراحی و تولید شده است. در فروشگاه اینترنتی دفتردستک مجموعه متنوعی از چسب ها با کاربردهای مختلف از برندهای با کیفیت در تولید این محصول عرضه شده است که انتخاب و خرید را برای شما آسان می نماید! چسب هایی مانند اسکاچ (Scotch) از برند جهانی تیری اِم (3M)، کورس (Kores) و استورم (Storm).

برند اسکاچ مجموعه ای متنوع از چسب قطره ای، چسب های دو طرفه جهت مصارف مختلف و جسب نواری جادویی!

چسب های کورس شامل چسب همه کاره و مایع در یک طرح متفاوت جهت سهولت کار کودکان!

چسب های استورم که شامل چسب نواری 36 یارد و چسب پهن 90 یارد، چسب تفنگی و  مایع دو طرفه که هر سمت آن برای کاربرد خاصی استفاده می شود.