با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

نوار تفلن

تنظیم جهت نزولی

   

1 آیتم

نوار تفلن

تنظیم جهت نزولی

   

1 آیتم

توضیحات:

نوار تفلن:

در زمان های گذشته برای آب بندی اتصالات و یا لوله ها از کنف استفاده می کردند که به مرور زمان به علت سخت بودن و وقت گیر بودن جای خود را به نوار تفلن داد. تفلن نام برند و محصولی است که برای اولین بار تولید کننده آن این نام را انتخاب کرد و پس از آن در همه جا با این نام شناخته شد. نوار PTFE (آب بندی) و یا نوار تفلن یکی از لوازم کاربردی در لوله کشی هوا، گاز، مایعات و مواد شیمیایی می باشد. نوار تفلن دارای جنسی از پلی تترا فلوئورواتیلن است که برای آب بندی محل اتصالات لوله ها به کار می رود.

دو نوع نوار تفلن در بازار وجود دارد که یک مدل به صورت نواری و دیگری به صورت مایع است. نوار تفلن نواری به علت راحتی در استفاده بیشتر مورد استفاده عموم مردم قرار می گیرد و در دو رنگ سفید و صورتی ارائه شده است که تفاوت رنگ تنها به درجه کیفی محصول بستگی دارد. همچنین نوار تفلن ها دارای سایز استاندارد هستند و بین 5 تا 10 متر طول دارند. نوع دیگر نوار تفلن مایع است و دارای ساختاری نرم و کرم مانند است که بیشتر برای اتصالات دنده ای کاربرد دارد. این نوع تفلن بیشتر برای اتصالات در موتورخانه ها کاربرد دارد و زمان سفت شدن آن معمولا بین 20 تا 40 دقیقه تخمین زده شده است.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک نوار تفلن تهران عرضه شده است؛ نواری سفید رنگ با ضخامت پایین جهت آب بندی کردن محل اتصالات گالوانیزه برنجی و گازی، که از ماده PTFE یا پلی تترا فلئورواتیلن تولید می شود. خلل و فرج احتمالی بین اتصالات فلزی با پیچیدن لایه نازکی از این نوار پر شده مانع نشت سیال و باعث روان تر بسته شدن اتصالات نیز می شود.

نوار تفلن کالایی است که در جعبه ابزار خانه و محل کار وجود آن لازم و ضروری است. چرا که گاهی در لوله های سرویس های بهداشتی و یا سینک آشپزخانه نشتی آب اتفاق می افتد و در هنگام تعمیر و آب بندی لوله ها نوار تفلن ابزاری لازم و کاربردی است.