با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کاور محافظ مدارک

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

کاور محافظ مدارک

تنظیم جهت نزولی

   

5 آیتم

توضیحات:

کاور محافظ مدارک:

به طور معمول پرونده های کاغذی بصورت مداوم نیاز به بررسی و سازماندهی دارند. یکی از دغدغه های اساسی جهت نگهداری اسناد و مدارک چه در دفتر کار و چه در منزل و حتی سازماندهی جزوات درسی دانش آموزان و دانشجویان چگونگی نظم دهی و نگهداری از آنهاست که نیاز به یک سیستم بایگانی منحصربفرد و کاربردی را ایجاد می کند.

درک و نگهداری یک سیستم بایگانی مناسب بسیار آسان است تنها کافی است که ابزار مناسب را در اختیار داشته باشید. برای دسته بندی و محافظت از اسناد و مدارک و جزوات درسی و می توان از کاورهای پلاستیکی شفاف و یا پارچه ای استفاده کرد.

کاورهای شفاف پلاستیکی جهت حفظ و بایگانی اسناد در زونکن مناسب است و معمولا در اندازه های A4 و A5 تولید می شوند. اما کاورهای پارچه ای زیپ دار برای جابجایی و حمل اسناد و مدارک بسیار مناسب و راحت هستند. این کاورها قابلیت شست و شو داشته و با توجه به اینکه آستردوزی شده اند از نفوذ رطوبت به داخل کاور جلوگیری می شود. کاورهای پارچه ای نیز در اندازه استاندارد A4 و A5 طراحی و تولید می شوند. لازم به ذکر است کاورهای پارچه ای گاهی همانند یک کیف کوچک جهت حمل کتاب، دفتر، قلم و حتی تبلت و لپ تاپ نیز قابل استفاده است.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک کاور محافظ A4 شوالیه تولید شده از پلاستیک شفاف با کیفیت و ضخامت مناسب، همچنین کاور پارچه ای زیپ دار لیام در دو اندازه A4 و A5 جهت سازماندهی و بایگانی اسناد و مدارک و جزوات آموزشی شما عرضه شده است.