با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

پوشه بایگانی

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

توضیحات:

پوشه بایگانی:

پوشه نوعی پوشش پلاستیکی است که جهت حفظ مدارک و اسناد مهم و مراجعه به سازمان ها و شرکت ها، مدارس و دانشگاه ها، کنسولگری ها و ... استفاده می شود. پوشه ها در رنگ ها و طرح های متنوع طراحی و تولید می شوند و یکی از ابزارهای بایگانی در هر سازمان و شرکتی به حساب می آیند.

جنس پوشه ها تولید شده از ورق های پلی ‌پروپیلن (p.p)می باشد که منعطف و مقاوم در برابر آب و سایش برای سالیان متمادی قابل استفاده هستند و دچار پوسیدگی نمی شوند. . اکثر این پوشه ها برای نگهداری اسناد در اندازه A4 و در طول 32 سانتیمتر و عرض 23 سانتیمتر می باشند، ولی در سایز A3 نیز در بازار تولید و عرضه می شوند.

برخی از پوشه ها بصورت ساده به همراه یک گیره پلاستیکی جهت نصب کاغذ اسناد و مدارک در پوشه تولید می شوند که در یک مدل آن یک طرف از پلاستیک شفاف تهیه شده است تا مدارکی که در آن قرار گرفته است قابل رؤیت باشند و پیگیری موارد مربوطه فراموش نشود.

طرح دیگری از پوشه تحت عنوان پوشه دکمه دار شناخته می شود که جهت حفظ بهینه اسناد و جلوگیری از بیرون ریختن آنها در زمان حمل طراحی و تولید شده اند. دکمه این نوع پوشه در مقابل ضربه محکم و ناگهانی مقاوم است و بی جهت باز نمی شود! در نتیجه شما از امنیت مدارک و اسناد خود آسوده خاطر خواهید بود.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک پوشه ساده و پوشه دکمه دار از برند معتبر سهند (Sahand) تولید ایران محصولاتی در رنگ های متنوع عرضه گردیده است. یکی از مهم ترین ویژگی های محصولات بایگانی سهند استفاده از مواد درجه یک و دوستدار محیط زیست است. مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۵ تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف بایستی آلودگی زیست محیطی نداشته باشد. در این راستا گروه کارخانجات سهند با استقرار تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود و جهت جلوگیری از آلودگی زیست محیطی تمامی ورق های پلی پروپیلن را بر اساس استاندارد های جهانی تولید نموده تا از ایجاد آلودگی زیست محیطی جلوگیری نماید.