با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تخته و کاغذ فیلیپ چارت

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

تخته و کاغذ فیلیپ چارت

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

توضیحات:

تخته و کاغذ فیلیپ چارت:

در حالی که به نظر می رسد همه علاقه مند به ارائه نتیجه پژوهش ها و پروژه های خود بصورت کامپیوتری و با استفاده از ابزار بروز تکنولوژی هستند، فیلیپ چارت ها هنوز مؤثرترین وسیله جهت ارائه نتیجه عملکرد هستند. این تصور اشتباه است که با هزینه های زیاد و استفاده از تجهیزات بصری با تکنولوژی بالا می توان جلسات ارائه خوبی داشت! به یاد داشته باشید همیشه ابزارهای ساده تر بهترینها هستند و هدف از استفاده از ابزارهای بصری، تقویت نحوه ارائه خودتان است و نه بیشتر درخشیدن.

از آنجایی که اکثر این گونه جلسات در مقابل گروه های 35 نفر یا کمتر ارائه داده می شوند، فیلیپ چارت اندازه بسیار مناسبی برای این تعداد مخاطب می باشد. تجربه نشان داده است که فیلیپ چارت تا به امروز یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزار در سمینارهای آموزشی بوده است و از این پس نیز چنین خواهد بود. فیلیپ چارت ها برتری و مزیت های بسیاری دارند که در اینجا فقط به چند مورد اشاره می کنیم:

1.فیلیپ چارت نیازی به برق ندارد - لازم نیست نگران سوختن لامپ یا جا گذاشتن کابل اتصال برق یا سیم رابط همراهتان باشید.

2.فیلیپ چارت ها مقرون به صرفه هستند - آنها نیازی به استفاده از مانیتور یا چاپگر مخصوص برای تولید محتوا ندارند.

3.رنگ را می توان به راحتی اضافه کرد – چند ماژیک وایت برد ارزان قیمت به شما این امکان را میدهد که با خلاقیت خودتان هر موضوعی را که می خواهید در موردش صحبت کنید را به روی صفحه فیلیپ چارت بیاورید.

4.فیلیپ چارت به شما امکان هر گونه تغییرات فی البداهه را به راحتی و در آخرین لحظه میدهد.

اگر چه فیلیپ چارت ها دارای تکنولوژی پائینی هستند، اما قابل اعتماد هستند و نیازی به مهارت خاصی برای استفاده از آنها نیست، اما در اینجا چند راهنمایی برای استفاده مؤثر از آنها می آوریم:

1.در بالای صفحه فیلیپ چارت گیره هایی قرار دارد که کاغذهای مخصوص انواع فلیپ چارت را نگه می دارند. اکثر آنها این امکان را می دهند تا کاغذ ها را از بالا آویزان کنید و ورق بزنید، در حالی که بعضی از آنها تنها به شما امکان می دهد تا هر ورق را پس از تکمیل شدن به طرف خود بکشید و کنار بگذارید و روی صفحه بعدی بنویسید. امکانات موجود فیلیپ چارت خود را قبل از سخنرانی به خوبی بسنجید و تا آخرین لحظه برای پیدا کردن این امکانات صبر نکنید.

2.اطمینان حاصل کنید که فیلیپ چارت شما بر روی پایه ها درست ایستاده باشد و با تلنگری اندک نیفتد.

3. دفاتر یا "پد" فیلیپ چارت معمولا یا به صورت ورق های ساده یا با خطوط چاپ شده شبکه ای به فروش می رسند. دفاتر با خطوط شبکه ای این امکان را به شما میدهد که رسم خطوط و نمودار ها برایتان ساده تر باشد و همچنین می توانید متن خود را تراز بنویسید.

4.از ماژیک های فیلیپ چارت استفاده کنید و نه ماژیک های متفرقه و معمولی. اثر ماژیک های فیلیپ چارت از کاغذ به کاغذ دیگر منتقل نمی شود. همچنین آنها مثل ماژیک های معمول بوی تندی ندارند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک فیلیپ چارت روکادا به پایه هایی قابل تنظیم جهت تغییر زاویه و تنظیم ارتفاع ارائه شده است که یک بسته 20 برگ کاغذ ساده بدون خط 80 گرمی نیز بصورت رایگان نیز با آن رائه می شود!

همچنین دفترچه های فیلیپ چارت 20 برگ در سه نوع ساده، خط دار و شطرنجی نیز ارائه شده است تا شما همیشه از داشتن کاغذ مناسب برای فیلیپ چارت خود اطمینان داشته باشید.