با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

زونکن

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

4 آیتم

توضیحات:

زونکن:

فریدریش زونکن به آلمانی "Friedrich Soennecken" متولد 20 سپتامبر ۱۸۴۸ در ایزلون، بازرگان و کارآفرین، مخترع و گرافیست آلمانی بنیانگذار کارخانه تولید لوازم اداری زونکن بود.

زونکن یکی از کالاهای ضروری در شرکت ها، سازمان ها، بانک ها، مؤسسات آموزشی و دفاتر ثبت اسناد و مدارک است که جهت نظم و بایگانی اسناد و مدارک بسیار کاربرد دارد. زونکن بطور معمول در دو اندازه A4 و A5 طراحی و تولید می شوند که بدنه آنها بطور معمول از مواد مختلف مانند مقوا و پلاستیک تهیه شده است.

با توجه به عطف زونکن ها می توان تعداد مشخصی کاغذ را در آنها بایگانی نمود. بطور مثال زونکن با عطف 4.5 سانتیمتر ظرفیت بایگانی 200 برگ کاغذ را دارد و زونکن با عطف 7.5 سانتیمتر ظرفیت بایگانی 500 برگ کاغذ را دارد.

یکی از نکات مهم در زونکن داشتن حلقه قفل مناسب و محکم است که در اثر استفاده مداوم قفل خراب نشده و کاغذها از داخل حلقه به بیرون سر نخورد!

بطور معمول در عطف زونکن ها یک محفظه کارت جهت یادداشت عنوان مهم مربوط به مدارک و یک عدد حلقه وجود دارد که حلقه مورد نظر با عنوان حلقه انگشتی شناخته می شود تا بواسطه آن بتوان زونکن مورد نظر را به راحتی از قفسه بیرون کشید. همچنین جهت استقامت و دوام بیشتر زونکن بر روی لبه های آن نوار فلزی ظریفی تعبیه می شود که به جهت تماس لبه زونکن با سطوح مختلف از فرسایش و پوسیدگی آن جلوگیری می نماید.

در فروشگاه اینترنتی دفتردستک زونکن از دو برند تولید و ساخت ایران به نام شوالیه و کلاسیک در دو اندازه A4 و A5 با عطف 7.5 و 4.5 سانتیمتر ارائه شده است. زونکن ها با بدنه مقوایی و روکش ورنی بافت دار در بیش از 13 رنگ متنوع و جذاب از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند. بدنه زونکن ها از مقوای چند لایه تهیه شده است و به دلیل ضخامت مناسب در طول استفاده دچار تغییر شکل و شکستگی نمی شوند.