با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

گیره کاغذ

تنظیم جهت نزولی

   

6 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

6 آیتم

توضیحات:

گیره کاغذ:

کاربرد گسترده گیره کاغذ در دفتر کار، خانه و مدرسه جهت نظم بخشیدن به کاغذها و صحافی سریع اسناد و مدارک مهم یادآور ضرورت داشتن این محصول ساده در عین حال بسیار کاربردی را گوشزد می کند!

یکی از قابلیت های اصلی استفاده از گیره کاغذ جهت اتصال اسناد و مدارک و یا کاغذهای یادداشت این است که به بافت کاغذ آسیبی وارد نمی شود و در صورت نیاز به جابجایی یک یا چند کاغذ به راحتی می توان این کار را انجام داد.

همچنین گیره های کاغذ در جلوگیری از تا خوردن گوشه های دفتر در هنگام یادداشت برداری و یا طراحی نقش بسزایی دارند و استفاده از آنها باعث می شود گوشه های کاغذ در دفترمان سالم و منظم باشند.

کیلیپس کاغذ نیز نوعی گیره است که در اندازه های مختلف تولیده شده و بخصوص اندازه های بزرگ آن برای اتصال دسته های بزرگ کاغذ به یکدیگر کاربرد بسیاری دارند مانند صحافی و بایگانی سریع اسناد و مدارک. همچنین جهت نصب کاغذ طراحی در ابعاد بزرگ به تخته شاسی برای جلوگیری از حرکت کاغذ در هنگام طراحی و رسم این ابزار ساده جایگاه بسیار مهمی را برای طراحان دارد.

گیره کاغذ و کیلیپس کاغذ معمولاً از مواد بادوام گوناگونی مانند استیل مقاوم در برابر خورندگی و ضد زنگ و یا سیم استاندارد با روکش گالوانیزه و گاهی رنگی و یا از پلاستیک فشرده و یا از چوب تولید می شوند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک انواع مختلفی از گیره کاغذ و کیلیپس کاغذ از بهترین برندهای تولید لوارم اداری مانند لاتن (Laton) و دلی (Deli) در رنگ ها و بسته بندی های متنوع عرضه گردیده است. در کنار این محصولات اداری گیره کاغذ پیکاردو (Picardo) با طراحی متفاوت برگرفته از نقاشی کودکان که از چوب رنگ شده ساخته شده است هر شخصی را برای داشتن یک بسته آن سر ذوق می آورد!