با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

منگنه

تنظیم جهت نزولی

   

12 آیتم

تنظیم جهت نزولی

   

12 آیتم

توضیحات:

منگنه:

مهم ترین ملزوماتی که در هنگام راه اندازی دفتر کار تهیه آنها ضرورت دارد چه مواردی هستند؟ کامپیوتر، تلفن و پرینتر و ... . این لیست می تواند بسیار طولانی باشد! برخی از این ابزار نوآوری های مدرن هستند، اما یک مورد وجود دارد که تا آنجایی که به یاد می آوریم همیشه در دفتر کار رایج بوده است! در طی سالیان روند تجهیز کردن دفتر کار بسیار تغییر کرده است اما منگنه یک ابزار اصلی در دفتر کار بوده است. ابزاری که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

وقتی نوبت به سر و سامان دادن کاغذها و اسناد و مدارم می شود منگنه برای اطمینان از اتصال آنها در یک مجموعه واحد ابزاری ضروری و کاربردی است. در هنگام تأمین امنیت اسناد و برای اطمینان از اینکه هیچ برگه ای جابجا نشده و یا گم نمی شود استفاده از منگنه به جای گیره کاغذ گزینه حرفه ای تری است.

البته فقط در هنگام تحویل اسناد مهم به شخصی دیگر به منگنه نیاز ندارید. کاغذهای نامرتب روی میز کار باعث کاهش بهره وری شما می شوند چرا که باعث می شوند شما در هنگام جستجوی کاغذ مورد نظر خود وقت قابل توجهی را صرف نمایید، حال آنکه با منگنه کردن کاغذهای مهم به یکدیگر و دسته بندی منظم آنها به راحتی می توانید در هنگام نیاز کاغذهای مورد نظرتان را پیدا کنید و البته میز کار منظمی نیز داشته باشید.

منگنه کاربردهای گوناگونی دارد. در تولید مبلمان و یا بسته بندی، سیم کشی و نصب عایق و حتی در تابلو فرش ها و یا قاب عکس ها نیز استفاده از اندازه های مختلف منگنه کاربردهای بسیاری دارد!

اندازه منگنه های اداری متفاوت است. برخی بسیار کوچک هستند و برای اتصال تعداد کمی کاغذ استفاده می شوند و به راحتی قابل حمل هستند. این منگنه ها بویژه برای استفاده دانش آموزان بسیار مناسب است. اما برخی دیگر در اندازه متوسط و بزرگ برای اتصال تعداد بیشتری از کاغذ کاربرد دارند. بطور مثال در آموزشگاه ها برای تنظیم جزوات آموزشی و یا در دفاتر کار برای تنظیم و اتصال اسناد اداری از منگنه متوسط و بزرگ استفاده می شود.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک مجموعه ای متنوع از منگنه در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ برای مصارف اداری و خانگی در رنگ های بسیار متنوع از برند معتبر تولید لوازم اداری دلی (Deli) عرضه شده است.