با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قهوه جوش

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

قهوه جوش

تنظیم جهت نزولی

   

2 آیتم

توضیحات:

قهوه جوش:

یکی از ایده هایی که امروزه در شرکت ها و سازمان ها چه در قالب کلاسیک و چه در قالب مدرن اجرایی می شود اختصاص دادن فضایی برای استراحت و معاشرت کارمندان است. در این اوقات فراغت نوشیدن یک فنجان قهوه در کنار همکاران فارغ از استرس های کار بسیار دلنشین خواهد بود همچنین فضایی برای خلق ایده های خلاقانه و کاربردی شکل خواهد گرفت.

تحقیقات نیز نشان داده است رایحه قهوه در کاهش اضطراب بسیار مؤثر است، همچنین باعث کاهش احساس خستگی و خواب آلودگی در افراد می شود.

برای خرید یک قهوه جوش مناسب فاکتورهای مختلفی را باید در نظر داشته باشید. بعضی از قهوه سازها برای طرفداران اسپرسو مناسب است و برخی دیگر برای افرادی که دوستدار کف روی قهوه هستند! همینطور در برخی از قهوه سازها دانه قهوه و در برخی دیگر قهوه آسیاب شده استفاده می شود.

بطور معمول دستگاه های قهوه جوش دارای ویژگی هایی هستند که به دو مورد از آنها اشاره می کنیم:

- خاموش شدن بصورت خودکار: بیشتر ما ممکن است به دلایل مختلف خاموش کردن یک وسیله برقی را در وقت مناسب فراموش نماییم! ویژگی خاموش شدن خودکار دستگاه به شما این اطمینان را می دهد که با خیالی آسوده دستگاه را روشن نمایید و همچنین کمک می کند تا در مصرف برق صرفه جویی شود.

- شاخص صدا: یکی دیگر از ویژگی های قهوه جوش شاخص صوتی آن است تا بدانیم دستگاه در چه مرحله از فعالیت است! این امکان باعث می شود تا از اتمام مراحل تولید قهوه مطلع شویم.

ما مطمئن هستیم با دانستن ویژگی های فوق شما برای یک قهوه خوش طعم بهترین دستگاه قهوه جوش را انتخاب خواهید کرد.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک دستگاه های قهوه جوش بایترون (Bitron) با ظرفیتی مناسب عرضه گردیده است. این قهوه جوش ها دارای قوری شیشه ای و صفحه گرم کننده هستند. محصولی مطمئن و کاربردی برای استفاده خانگی و اداری، همچنین این قهوه جوش ها دارای فیلتر پلاستیکی دائمی با قابلیت استفاده از فیلتر کاغذی یکبار مصرف نیز می باشند.