با ما تماس بگیرید

021 - 66976393 - 09203174610
0مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

قمقمه و بطری آب

تنظیم جهت نزولی

   

16 آیتم

قمقمه و بطری آب

تنظیم جهت نزولی

   

16 آیتم

توضیحات:

قمقمه و بطری آب:

لیوان یا ماگ مسافرتی نوعی وسیله جهت حمل نوشیدنی است که هنگام سفر یا در محل کار و باشگاه می تواند همراه خوبی برای شما باشد. این نوع لیوان معمولاً از استیل ضد زنگ و یا پلاستیک تولید می شود و شامل یک درب چرخشی ضد نشت (ضد ریزش) است که روی خود لیوان پیچیده و بسته می شود. روی این درب محفطه ای یا دهانه ای به صورت کشویی یا تا شو تعبیه شده است که با باز کردن آن می توان بصورت تدریجی و جرعه ای از نوشیدنی داخل لیوان نوشید. برای قرار دادن لیوان مسافرتی در جا لیوانی های که در بسیاری از وسایل نقلیه تعبیه شده، بخش پائینی آنها باریک تر طراحی شده است.

لیوان مسافرتی به طور معمول برای نگهداری نوشیدنی های گرم مانند قهوه، چای و ... در حین رفت و آمد به محل کار، دانشگاه و یا مسافرت استفاده می شود. اما لیوان و یا ماگ های مسافرتی نیز که بدنه آنها پلاستیکی است نیز طراحی و تولید می شوند که صرفا جهت نگهداری نوشیدنی است و دمای نوشیدنی را حفظ نمیکند!

بیشتر لیوان های مسافرتی از یک ظرف دو جداره تشکیل و توسط یک پوسته درونی نازک احاطه شده اند. هوا بین دو دیواره ظرف مکش شده و باعث ایجاد خلاء می شود. خلاء ایجاد شده از خارج شدن گرما و یا سرما جلوگیری می کند. برخی لیوان های مسافرتی برای کمک به حفظ گرما یا سرما بغیر از خلاء یک عایق اضافی دور لیوان دارند که در نگهداری دمای نوشیدنی داخل لیوان کمک بیشتری می کند.

در فروشگاه اینترنتی دفتر دستک لیوان های مسافرتی مخصوص نوشیدنی گرم و سرد و لیوان های نی دار دو جداره از برندهای جهانی روو (Rove) و کلاگز (Kellogg's) عرضه شده است.

لیوان های دو جداره نی دار کلاگز (Kellogg's) با طرح های کو.دکانه و زیبا و نی رنگی هر کودکی را به شوق می آورد تا لیوان مخصوص خود را در مهد کودک و یا مدرسه داشته و از آن استفاده نماید.

ماگ های مسافرتی دو جداره روو (Rove) جهت نگهداری نوشیدنی گرم و سرد مناسب استفاده در دفتر کار، دانشگاه، سفر و ... است اما ماگ های ساده آن تنها برای نگداری مایعات و استفاده برای باشگاه مناسب است.